nokia 6260 - son fiyat 50tl

Sponsorlu Bağlantılar

ciko6189

ciko6189

Üye
    Konu Sahibi
nokia 6260 - son fiyat 50tl
telefon kullanmadan dolayı kabında tuslarda siliklik var

fiyat da 50 tl yanında 64mb kartı var elimde başka kart yok olsa onu verirdim

tek problemi kapatma tusunu basıca hafif üste kayıyo sonra tırnakla geri düzeltilebiliyor

haylazz79

haylazz79

Üye
35 Tl ye verirsen alırım kardeş çünkü telefon cok hasar gormus

ciko6189

ciko6189

Üye
    Konu Sahibi
vur dedikde öldür demedik naptın 35tl ye 3310 alırsın hacı neresi hasarlı anlamadım açma-kapama düğmesi biraz kayıyo okadar yani kabını 15tl ye değiştirsem hasarsızmı olcak ozaman alcan fiyat ne olurdu bilemicem

fath-alem

Üye
aga ben satin aliirm ben uygun fiyat söle tamam diyecem alcam

--------------- Ekleme ---------------

ceabını bekliyorum msn : fatih_alemler_burada@hot..... sonunu biliyon

pHenses

Üye
aJeßa TeL. haLa Duruoomuu.??

AnkLeeßoon

Üye
ßende E-250 varr ve ßu telefonuu istiorumm izmirde yaşıyorum bildiğim kadarıyla bu telefonun bi sorunu var sesi kısılmıo bu konuda bi bilginiz varsa yazarsanız sevinirim ayrıca !! bu telefonuu almam mümkün müdür fiyat uygun geldi ama size nasıl ulaşıp alıcam :bilmem:

icazet

icazet

Üye
aga ben konya\seydişehirden katılıyorum genç bana 40 tlye verirsen okey derim

tuna911

Üye
s.a kardeş telefon duruyorsa ben alayım bana mesaj atman yeterli 0507 664 8162 bana bu telden ulasabılırsın denizli

x1xali

Üye
bende bunun gümüş renklisi var hiç bir sorunu yok tıkır tıkır çalışıyor almak isteyen olursa fiyat 75 TL tekrarlıyorum hiç bir sorunu yok tıkır tıkır çalışıyor...

nev33e

Üye
bende var almak isteyen olursa bırak tıkır tıkırı saat gibi çalışıyor 85 tl verene 512 mb kafıza kartıyla birlikte veririrm...

brk_86

Üye
Şu anda kullanıyorum temiz. İsteyen arkadaşa 100 tl ye satarım. 512 mb MMC, Tsubasa-Mario oyunları var. Çeşitli Temalar, Oyunlar, Televizyon kumanda programı, Web-cam programı,mp3 programı,msn vb. bir sürü program yüklenebilir. 05354920166

ahmet 14

Üye
:aha::megafon:bendede var 30 tl ye revize edecem ekran filmi falan filan:ehe

Üst Alt