• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

NOKİA 6230İ Orjinal Zil Sesleri

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Bir program aracılığıyla cihazda ki zil seslerini aldım ve hiçbir değişiklik olmadan sizlere sunuyorum.
LİNK:
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, s60.v2 ve 8Taner8
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Konuyu yeniden düzenledim , artık winrar paketi halinde.
 
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı ve 8Taner8
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Vay be 5 sene olmuş
 
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
İlk kullandığım tuşlu telefondu.
Nokıa 6230i golf oyunu, araba oyunu ve backgammon oyunu vardı. Çok iyi hatırlıyorum. Zil seslerini indirip biraz nostalji yapim.
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada i[email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt