Nokia 6220c kapak değişimi

Sponsorlu Bağlantılar

Mcpersia

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6220c kapak değişimi
Nokia 6220 c telefonumun ön kapağı çizildi ve ayrıca mor renkli olduğu için ön ve arka kapağı değiştirmek istiyorum. Bi siyah kapak buldum ama telefonun ön kapağını biraz uğraştım ama çıkaramadım fazla da kurcalamak istemedim. Acaba bilen varsa nasıl olduğunu yazabilirmi?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeşim fazla uğraşma telefoncuya değiştittir...

yigityeksin

yigityeksin

Üye
kardeşim bildiğim kadarıyla nokıa 6220c de kapak değişimi olmuyor..

Su Damlası

Üye
oluyo ama kapak bulmak mesele lanet olsun bende hevesle aldım ama :@ sonuç rezalet burdan tüm telefon almak isteyenlere sesleniyorum tuş takımı berbat bi telefon bozulunca atın çöpe ! 20 lira tuş takımı tamiri 25 lira kapak garanti kapsamına girmez asla sanki süs olsun diye taşıyacağız telefonu :(

aslkerf

Üye
Nokia 6220c lerin kapakları değişmiyor diye biliyorum... Değiştiriliyorsada kıçı kırık bi yerde yaptırtma sana tavsiyem eğer bir zarar verirse telefoncu garanti kapsamından cıkar haberin ola...

kaliptra32

Üye
6220c nini kapaını değiştircekseniz bi kere telefonun garantisinin bitmiş olması lazım çünkü kapaı vidalı ki vidayı açınca tel garantiden çıkar... ama ben garantiyi yakçam yada garanti zaten bitti diosanız gidin bi telefonuya sipariş verin kapak gelsin değiştirin...ama tavsiyem orjinal kapaktır çünkü senede 5 kere deiştirip memnun kalmamaktansa 2 senede 1 kere değiştirip memnun kalmak daha mantıklıdır..

sync12

Üye
bendede aynı tel var gittim servise 70 liraya arka tarafı ve tuşları değiştirttim hem garanti yandı hemde 5 hafta geçtikten sonra yine tuşlar bozuldu ne yapçağımı şaşırdım

mehmet4345

Üye
bendede 6220c var telefonun tuşlarının en üste olanları bozul du servise verdim geldiğinde yine bozuktu tekrar ver dim daha gelmedi!!!

mart1n1_17

Üye
almz olaydım. Ozellıklerne kandım. Cın malı telefnlarn tus takımı bıle daha kalıtelı. Bu telefn nokianın en buyuk aptallgı. Igrenc bi telfn. 5800yada 5230alın. Satın elınızdekı 6220yı. Cebınızde gezdırdgnıze degmez.
Telefonun ekran filmi sılme tusunun ordan gecıyo tırnagnı sok gorursun. Ya ekran gdıp gelyo dkkat edın tuslara cok sert basmayn

kahramanbey35

Üye
ben değiştirdim bi mavi br siyah kap aldım orjınalıne göre çok çabuk renk atıyor ve çiziliyor

ilkernnurs

Üye
selamünaleyküm. 6220c kapak değiştirebilirsin. fakat arkadaşların dediği gibi garantisi varsa deneme, önce garanti bitsin sonra tamam.
öncelikle pi kapagını çıkar ve ön kapagın hafıza kartı girişi veya en uygun yerden tırnagınızla veya çay kaşığı arkası ile tırnaklarınnı kurtar ilerleyerek ön kapak çıkacaktır. sonra göreceksi arka kapagı tutan iki vs vida var onları uygun agızlı tornavida ile sök sonra yeni kapagını sökme işleminin tersinden doğru işlemi tamamla... ama sakin ve acele etmeden...

Dua ile

Üst Alt