Nokıa 603'e Virüs Girdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
omfapa_58

omfapa_58

Üye
    Konu Sahibi
Nokıa 603'e Virüs Girdi
telefonumda hiçbir sorun yoktu fakat bi gün hafıza kartını android bi telefona taktım hafıza kartına bi kaç dosya eklendi sonra tekrar kendi telefonuma takıp onları sildim o günden sonra telefona bi şeyler oldu resimler açılmamaya başladı çok yavaşladı tuşlar basmamaya başladı dokunmatiği bazen almıyor bende telefonu garantiye yolladım 1 kaç gün sonra hafıza kartını pc'ye taktımki 3 tane solucan sizce 603'e virüs mü bulaştı garanti bakarmı telefona

Metin MF

Metin MF

Üye
telefona hard format atsaydın

TheMadness

TheMadness

Üye
hafıza kartını biçimlendir. Virüs değildir.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
hafıza kartına virüs bulaşmış. Androidin dosya sistemi çok beraat hangi hafıza kartını taksan dünyanın klasörünu oluşturuyor :(

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Symbian S60v3 S60v5 Ve S^3 Serisine Virüs Bulaşmaz, Bulaşamaz..
Hafıza Kartındaki Dosyalardan Dolayı, Niye Çünkü Kartını Androide Takıp Kendi Telefonuna Takıyorsun, İki İşletim Sistemi de Farklı... Doğal Birşey..

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
en iyisi kartı formatla sonrada tele format at

omfapa_58

omfapa_58

Üye
    Konu Sahibi
telefon şuan garantide nolacak bilmiyorum eğer problem çözülmezse format atacam

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardes garantide sadece c yi formatlayip yolluyolar. Sen geldiginde hafiza kartini once pc ye tak formatla sonra teli tak pc ye hafizasini sil tamamen gizli klasorler dahil. Daha sonra da hard fornat atip oyle kullan. Symbian tele virus bulasmaz bisey yapmaz ama teli yavaslatabilir birazcik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt