Nokia 603 nerden almalıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SheFy

SheFy

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 nerden almalıyım?
Arkadaşlar şu an da çoğu yerde nokia 603 599 tl ye satılıyo .. Vatan, bimeks, teknolojix ve teknosada sizce nerden almalıyım

fayzteck

fayzteck

Üye
Tercihler arasına yazmamışsın ama bence Nokia Club' dan al dostum.

SheFy

SheFy

Üye
    Konu Sahibi
Malatya da yok dostum :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
tanıdıgın telefoncu varsa ordan al ve faturalı olsun gerekırse kullanma kilavuzundakı garanti belgesınıde doldurt

SheFy

SheFy

Üye
    Konu Sahibi
Ya telefoncular 700 ile 650 tl arası satıyorlar ben bimeksten almayı düşünüyorum

fayzteck

fayzteck

Üye
Pek sıkıntı olcagını düşünmüyorum.fiyat uygun ise al dostum :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
nereden istıyosan alabilirsın ama faturalı olmasına dikkat et

m542tf

m542tf

Üye
yazdıklarından hangisi daha cazipse ondan al

SheFy

SheFy

Üye
    Konu Sahibi
Tmm. Saol kardeşim .)

----------Eklendi 09.03.2012 @ 00:00:16 ---------- Yazıldı 08.03.2012 @ 23:58:46 ----------

Internet mağazaları var akakçeden baktım da insan güvenemiyor onlarada

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
internet alışverişine bulaşma derim

eqslyp

Üye
Son 3 telefonumun 3 üde internetten alınma cihazlar. (n86, n97, n8)Bazı noktalara dikkat ettikten sonra özellikle alış veriş sırasında hukuki haklarını bildikten sonra güvensizlik diye bişi kalmıyor. yıl 2012 oldu artık avucunuzda bile internet varken internetten alış-verişe soguk bakmak mantıksız geliyor. bir çok site faturalandırmayla zaten sizin haklarınızı koruyor. elinizdeki fatura herşeydir. fatura kestigi müddetçe sorun çıkmayacaktır.

ek olarak: hangi magazadan almış olman önemli degil. garanti olarak nokia shop garantisi oldugu için zaten sen direk nokia shop a yolluyosun. onunda herhangi bir sorunda yeni politikasına göre sadece istanbulda cihazın garantisi ile cihaz tamiri yapıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...