Nokia 603 FP2 HACKED V:02

• 12 Ekim 2012
  • 3355 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. * Başlıkta nasıl yazacağımı bilemediğim için hacked yazdım. Tam hackli değil fakat unsigned uygulamaları yükleyebilirsiniz.

* Widgetler değiştirildi. (kırmızı neon çerçeveli dijital saat ve neon toggle iconlar, uyumlu ve seksi görünüyor)

* e:effects içine tema efektleri atılabilir.

* yazı tipi sade ince nokia pure (çok tatlı duruyor, karizma bi yazı şekli oldu)

* işlemci %100 e getirildi. (bataryayı ölçtüm normalde benim şarj ortalama kullanmamla 52 saat gitti orjinal yazılımla şimdi 43 saat gidiyor) (ama telefon uçuyor, kullanıcı arayüzü hızlanıyor bayağı daha güzel)

* tarayıcı önbelleği Ê^ye alındı. (c şişmiyor)

* başka ne yaptım yav hatırlamıyorum. en önemlileri bunlar işte...

umarım beğenirsiniz. ha bide uda'dan shazam office cart curt uygulamaları kaldırdım. 253mb c ile açılıyor... bi de splash screen farklı.. hoş kelebekli falan bişey forumda buldum. ondan sonra bi amcayla çocuk gibi bişey el sıkışıyor işte klasik...

http://www.dosya.tc/server22/tLyOCr/RM-779.rar.html

http://www.dosya.tc/server22/tLyOCr/RM-779-2.rar.html

Yazan: okitox
    kartal076 bunu beğendi.
  2. hayırlısı olsun..

3. hadi merakla bekliyoruz teşekkürler emeğine sağlık

4. linkler eklendi...

5. kardeşim kurdum da telefon açılıyor ana ekran geliyo sonra donup kendini yeniden başlatıyo her defasında aynı şey oluyor

6. tekrar bi flash atsana hocam. sırf sen dedin diye tekrar flash attım ben de problem olmadı...

7. bu şimdi orjinal mi yoksa hackli mi

- - - Eklendi - - -

sadece bu dosyalarla mı flash atılacak rar ın içinde sadece 3 dosya var

- - - Eklendi - - -

rar içinde ki dosyaları orjinal sürümdeki dosyarla yer değiştirip öle mi yükleyecez yoksa çünkü orjinal 500mb civarı seninki 200mb

8. orjinal değil cfw. hackli değil ama unsigned uygulamalar yükleniyor. sadece mod falan atamazsınız rompatcher olmadığı için...

rar ın değil rar'ların hocam... iki tane rar var ikisindeki dosyaları RM-779 klasörünün içine atacaksınız. uda boyutu falan küçük olduğu için boyut da küçülmüştür haliyle...

9. peki bunu kurduktan sonra orjinale flash la dönebiliyormuyuz

10. tabii ki dönebilirsin...

11. web teyken tak die reset atıyor birde işlemciyi yüzdeyüze nasıl çıkartıoz cfw de

12. ?????????????

13. Yükledim. Teşekkür ederim. Emeğine sağlık.

Edit: Usta yükledim ama telefon olduk olmadık yerde reset atıyor.

14. arkadaşlar o sorunun kaynağını buldum. fontu değiştirince oluyor. orjinal fontla tekrar upload ederim vaktim olduğunda...

kartal076 bunu beğendi.
  15. süper bir anlatım olmuş :D

16. Biraz daha geliştirilirse bende yüklerim :) :tşk:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 08:18