Nokia 603 Arka KAPAK

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 Arka KAPAK
Arkadaşlar Nokia 603 Arka Kapağı Açtığımız Taraftan Hafif Bastırınca Gıcırtı Geliyo Çok Uyuz Oluyorum Yeni Kapak Mı Almak Lazım ??
Acaba Sizde de Kapağa Bastırınca Gıcırtı geliyo mu Kapak İle Kasa Tam Kapanmıyo Galiba
Bide Siyah Kapak İle Beyaz Kapak Aynı Deil Siyah Kapak Yumuşak Gibi Beyaz Kapak Sert Normal Plastik Gibi

Metin MF

Metin MF

Üye
tam kapanmıyordur kardeş tam kapatmayı dene

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
    Konu Sahibi
Tam Kapalı Ama Telefonun Sol Tarafındaki Kapağı Açmak İçin Oyuk Olan yere Bastırınca Gıcırtı Geliyo .
Çevremde 603 Kullanan yok ki Alıp Da Değiştirip Deniyim . Acaba Telefonun Kasasındamı Sorun Var

MaxipmaN

Üye
telefoncuya gidip kapak denemen lazım sorunu öyle anlarsın

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bunu 1–2 kişiden daha duymuştum sanki.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
c6 da da aynısı vardı..sağdan içeri pense ile büktük biraz mis gibi oldu :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
demir evet.sağ taraf yukarıda kalıyordu sürekli elim gelince içeri bir esneme..bende pense ile büktüm biraz içeri doğru düzeldi..tam öpüyor şimdi kasayı.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
demir evet.sağ taraf yukarıda kalıyordu sürekli elim gelince içeri bir esneme..bende pense ile büktüm biraz içeri doğru düzeldi..tam öpüyor şimdi kasayı.

demiri düzeltirsin ışte :D 603 plastik :)

anilakbay

Üye
Aynı sorun bende de var beni çok rahatsız etmiyor ama arkasına şeffaf kılıf alırsan ses soluk kalmaz :) Ben öyle yaptım. hem telefonunu korumuş olursun.

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
    Konu Sahibi
Şeffaf Kılıf Aldım Kirlenmişti Bende Yıkıyım Dedim Renklilerin İçine Attım Beyaz Kılıf Çıktı Ki Pembe Olmuş :D

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye

h.ozdemir09

Üye
bende gıcırtı pek rahatsız etmiyor sadece ses düğmesinin olduğu yerden bastırınca hafif bir gıcırtı geliyor. Forumda birisi onun çözümünden bahsetmişti o kısma küçük bir sünger ekleyince sorunu hallolmuştu. Konu olarak olması lazım. Ayrıca orjinal şeffaf kılıfım var gri renkte pek kirli gözükmüyor ve telefona tam uyuyor gıcırtı olmuyor yani

üzeyir çifci

Üye
bendede 603 var carbon ( siyah karbon) kapak var ses .ıkarmıyo yumuşak dokusu olduğu için ama arkadaşta plastik kapak var ondan ses çıkıyo çok az ama okadarda sorun yaratmaz o çıkan seste plastiğin esneme payı vardır oyüzden çıkar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...