nokia 603 ahizeden gelen sesi yükseltme?

Sponsorlu Bağlantılar

benderhomer

benderhomer

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603 ahizeden gelen sesi yükseltme?
Arkadaşlar telefonumla sokakta konuşurken karşı tarafı duymakta sorun yaşıyorum, acaba ahizenin sesini yükseltmek mümkün müdür? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. umarım konuyu doğru yere açmışımdır.

drivenn

Üye
Arkadaşlar telefonumla sokakta konuşurken karşı tarafı duymakta sorun yaşıyorum, acaba ahizenin sesini yükseltmek mümkün müdür? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. umarım konuyu doğru yere açmışımdır.

görüşme esnasında ses arttırma tuşuna bas istediğin seviyeye göre ayarlarsın aynı zamanda ekranda ses seviye göstergesi de çıkacaktır

benderhomer

benderhomer

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim tavsiyen için ama omu da denedim ses sonda ve yapabileceğim başks bir şey arıyorum

benderhomer

benderhomer

Üye
    Konu Sahibi
hala aynı sorun var hatta sanırım ses daha da azalmaya başladı. Biraz gürültülü yerde diğer kulağımı parmağımla kapatıp karşıdakine biraz sesli konuş demekten bıktım valla. Program falan da bulamadım bu konuda. Bundan önce samsung omnia kullanıyordum onda bir numara çevirip çıkan ayarlardan yapılıyordu. İhtiyacım olmamıştı fakat bu sefer ihtiyacım var ve bir çarem yok. :(

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeş sistem modlama bölümünde bununla alakalı bir mod vardı ama yanlış hatırlamıyorsam flash gerekliydi

benderhomer

benderhomer

Üye
    Konu Sahibi
flash atmam için bilgisayar gerekli ve benim bilgisayarım yok malesef. Yine de çok teşekkür ederim kardeşim

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Önemli değil kardeş katlanacaksın mecbur

federico2424

federico2424

Üye
telin hakclimi?

Üst Alt