Haber Nokia 6.1, 6.1 Plus ve 7 Plus için Android 10 yayınlandı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
HMD, üç Nokia modeli için Android 10 güncellemesini yayınladı. Nokia 6.1, 6.1 Plus ve 7 Plus için resmi olarak Android 10 güncellemesi yayınlandı.

HMD, Nokia 6.1 modelinin Android One programına dahil olduğunu iki yıl sistem güncellemesi ve üç yıl güvenlik güncellemesi alacağını paylaştı.

 

Oswaldd

Üye
6.1 plus modelini hic bir yerde bulamadim varmi bulabilecegim bir yer satışıda yok bu modelin.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt