nokıa 5800xm ekran(acil yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seri1618

seri1618

Üye
    Konu Sahibi
nokıa 5800xm ekran(acil yardım)
telefonumun içindeki lcd ekran kırıldı teli yere çarpınca.telefoncuya götürdüm orijinal ekran takacam dedi.beyaz bir ekran takmış ve orijinal değil.dokunmatikle LCD arasında sanki boşluk var ve kaliteli de değil bence.şimdi piyasada fabrika çıkışı orijinal ekran varsa hemen bunu götürüp iade etmek istiyorum.gitti gidiyordan filan baktım resimlerdeki ekranlar teli ilk aldığımdaki gibi jilatini çizgili jilatin filan.bunlar orjinaldir değil mi?bi bilgi verin hemen değiştirmek istiyorum yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler:bilmm

- - - Eklendi - - -

baktığım üründe bu arkadaşlar

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Git bozuk 5800 al ,ekranı sağlam olanı ,ondan sök ona tak başka türlü zor bulursunda orjinalinin yerini tutmaz ,ya paraya kıyıp telefon alıp ordan yama yapıcan parçaları ,yada telefonu elden çıkaracan

seri1618

seri1618

Üye
    Konu Sahibi
peki verdiğim linkteki ürün orijinal değil mi?(bide bu ekranların bi seri numarası gibi birşeyi varmış onun için başka 5800 ın ki gelmiyor uyumsuz oluyormuş)

ZaZuM

ZaZuM

Üye
kendine yeni bi tel almaya bak bende de 5800 vardı ekranı kırıldı değiştirdik falan eski düzenini almadı almazda çoğu tamirci orjinal diye 2. 3. kalite ekran takıyolar

seri1618

seri1618

Üye
    Konu Sahibi
Allah bildiği gibi etsin bu tamircileri helal lokma yemek gibi bi dertleri yok galiba:off:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt