Nokia 5800 xpressmusic kendi çektiğim videoyu izleyemiyorum.. acil yardımm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaos98

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 xpressmusic kendi çektiğim videoyu izleyemiyorum.. acil yardımm
evet arkadaşlar kendi çektiğim videoyu izlemek istediğimde ' Ses yada video klip oynatılamıyor. Kısmen oynatma deneniyor' yazısı çıkıyor ve sonrasında ses geliyor fakat görüntü gelmiyor her dosyada böyle film attım onuda açmadı . lütfen yardım edin kafayı yiyeceğim.. ! RealPlayer'da mı bir sorun var acaba anlamadım .. yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

anılbaran

anılbaran

Üye
senin telin versiyonu ne? Ayrıca telefon kamerasından çektiin videolarda o hatayı vermez . Başka videolarda verir avc -hx-1 gibi bişi di sanırsam işte bu kodek yüzünden böyle . Tavsiyem uc player kullan başka hiç bi player düzgün açmaz onu :)

darbe28

Üye
evet arkadaşlar kendi çektiğim videoyu izlemek istediğimde ' Ses yada video klip oynatılamıyor. Kısmen oynatma deneniyor' yazısı çıkıyor ve sonrasında ses geliyor fakat görüntü gelmiyor her dosyada böyle film attım onuda açmadı . lütfen yardım edin kafayı yiyeceğim.. ! RealPlayer'da mı bir sorun var acaba anlamadım .. yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..
aynı sorun ben de de başladı ayrıca aynı telefonla çekmiş olduğum videolarıda oynatmıyor pc de oynatıyor ama cepte oynatmıyor sorunu çözdüysen bana da yardımcı olabilirmisin

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bana da bunun benzeri olmuştu.Klasik bir çözüm olarak hard format at ve hafıza kartını yedekleyip biçimlendir

Süleyman

Süleyman

Üye
videoların ve fotoğraflarının bulunduğu dizinde gizli bir klasör olacaktır. (Adını tam hatırlayamadım)
onu silmen yeterli. Hiçbir dosyana zararı olmaz.
Bu gizli klasörü x plore ile ayarlardan gizli dosyaları göster seçeneğini seçerek görebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...