• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

NOKIA 5800 XPRESS MUSİC (2. parti cihaz)

Sponsorlu Bağlantılar

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
kardeş benim tel yeminle 3gün gidiyo ben anlamadım bu bataryasında sorun olan arkadasları bütün sır ekran ışığında ben en dibe indirdim bak bugün saat 14:00ten beri internetteyim öğlenden beri nimbuz kullandım msn kullandım video izledim hemde oneline daha hala 3diş var şarj pardon bide mp3dinledim onuda ekleyeyim 18dakika telefon araması yaptım halada şarj dayanmıyo diyenlere anlam veremiyom
Senin tel şifayı kapmış dostum göster onu bi servise sen :D

Barbo2

Barbo2

Üye
sen okuduğunu anlamadın galiba kardesim benim telde bi problem yok 3gün dayanıyor yazdım bazı arkadaşlar 1,5gün dayanmıyor diyorlar onu anlamıyorum dedim

levasinay

levasinay

Üye
teşekkürler güzel konu

atakax

atakax

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür eden arkadaşlar toptan sağolun :D unutmusum bile bu konuyu :D

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
sen okuduğunu anlamadın galiba kardesim benim telde bi problem yok 3gün dayanıyor yazdım bazı arkadaşlar 1,5gün dayanmıyor diyorlar onu anlamıyorum dedim
"Siz"den biri olmadığıma göre okuduğumu anlayabiliyorum.Herkesinki 1.5 gün seninki 3 gün bu işte bir iş var demek istedim.Espiri olarak.Ama okuduğunu anlamadın sanırım ?

kerim5534

kerim5534

Üye
Tesekkur

yyeenneerr

yyeenneerr

Üye
tesekkürler :oke:

fuatfurit

Üye
5800' da bence çok eksik var kullanış bi zamandan sonra rahatsızlık veriyor dokunmatik dışarıdan görüldüğü kadar kaliteli bi olay değil benim için tek güzel yanı '' estetik duruyor '' çok eksik var ekle ekle dur yeni programlar bul güçlendir ... o kadar para veriyorsun elline içi boş yüklenmeyen sorunlu bi tel veriyolar dosyalar yüklenmiyor ... onun için internetlerde araştır dur ...

ooorhannn

Üye
sen yine iyisin sabah şarja koyuyom öğlene kadar zor dayanıyor

--------------- Ekleme ---------------

5800' da bence çok eksik var kullanış bi zamandan sonra rahatsızlık veriyor dokunmatik dışarıdan görüldüğü kadar kaliteli bi olay değil benim için tek güzel yanı '' estetik duruyor '' çok eksik var ekle ekle dur yeni programlar bul güçlendir ... o kadar para veriyorsun elline içi boş yüklenmeyen sorunlu bi tel veriyolar dosyalar yüklenmiyor ... onun için internetlerde araştır dur ...

paran olsa dünden razısın almaya

SilentOne

SilentOne

Üye
güzl bir deqerlendirme

Eray1910

Üye
İphone ve 5800 kıyaslanamaz çünkü parasal çok uçuk rakam var kardeş nerden baksana 2-3 katı fiyat oynuyor ayrıca gerekli programları yükleyerek sallayınca müzik değiştirme gibi özellikleri sağlayabilirsin gerçekten güzel anlatım olmuş bu telefonu alacağım :)

Zegen

Zegen

Üye
Anlatım güzel olmuş teşekkürler...

Üst Alt