• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

NOKIA 5800 XPRESS MUSİC (2. parti cihaz)

Sponsorlu Bağlantılar

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Bu 5800 olayının ortası yokmu kimis söverek yerin dibine sokuyor kimisi öve öve bitiremıyor.Dokunmatik konusunda P1i ile bir kıyaslyabilseyim.Gerçi yakın dostum inceleyip bilgi vermişti bana senın P1i dokunmatiği daha iyi diye inşallah kısmet olurda birde 5800 bize nasip olur

Barbo2

Barbo2

Üye
Arkadaşlar ben 5800 alıcam fakat kararsızım dokunmatik teller kullanma açısından basitmi birde Qwerty klavye kullanmadım hiç alısırmıyım basitmi ne dersiniz

thegameyou

thegameyou

Üye
Tşkler bu telefon artık sokakta herkeste görebilecemiz bir telefon özeellikleri ve fiyarı gayet uygun.

Barbo2

Barbo2

Üye
ben yeni aldım 5 gün oldu mükemmel 2. Parti üretim daha kaliteli malzeme kullanılmış telefon çok hızlı çalışıyor 3 ay önce çıkmış fabrikadan v50 sürüm yüklü süper hızlı internet tarayıcısı var müzik çalar yenilenmiş fiyatı 500 lira n97ye çok benzemiş kamera hd çekiyor alan pişman olmaz

srdrrr

srdrrr

Üye
iyi günler.aslında 5800 fiyatına göre iyi bir telefon.wi-fi,gps,fotoğraf ve video kalitesi hakkında kullancıların yorumlarını bekliyorum...
yukarda barbo2 kamera hd çekiyor demiş.bu telefonda hd çekim özelliği YoK diye biliyordum ben,ayrıca ben daha önce uzun süre n73 kullandım,kendi ekranından bakınca video çekimleri net gözüküyor da,pc den izleyice kaliteli görüntü olmuyor...

olcimanic

Üye
iyi günler.aslında 5800 fiyatına göre iyi bir telefon.wi-fi,gps,fotoğraf ve video kalitesi hakkında kullancıların yorumlarını bekliyorum...
yukarda barbo2 kamera hd çekiyor demiş.bu telefonda hd çekim özelliği YoK diye biliyordum ben,ayrıca ben daha önce uzun süre n73 kullandım,kendi ekranından bakınca video çekimleri net gözüküyor da,pc den izleyice kaliteli görüntü olmuyor...
5800'dan çektiğin bir videoyu örn. facebook'a yüklediğinde videonun yanında direk kendiliğinden [HQ] yazar. Bu olay 3.2 megapixel N73 ile çekildiğinde olmuyor. Bu 5800'ın kendi özelliğidir onun da 3.2 Megapixel kamerası olmasına rağmen fark budur.

srdrrr

srdrrr

Üye
5800 da facebook ta video izlenebiliyor mu ?yani programsız

cnscns1

Üye
Arkadaşlar bu telefonu almayı istiyorum. okuduğum yorumların bazıları çok güzel. bazısı da hep yermiş özellikle kamera kalitesi konusunda.
Diğer özellikleri değil ama kamera konusunda çok kararsız kaldım. cidden kamera kötü mü? ona göre başka bi telefon almayı düşünücem

OğuzcanAbi

Üye
saol

okumus_43

okumus_43

Üye
Gerçektende halen birşeyleri birileri anlamıyor. Siz 5800 a verdiğiniz parayla çiklet alamazsınız. İ phone a bende 1500 tl versem bende överim fakir işi iphone 5800:D:D:D:boxi phone killer(di):D:D

WastabMan

WastabMan

Üye
Bu konuyu nerden buldun ? Senmi yazdın veya başka bir haber sitesinden vs. mi aldın ?

okumus_43

okumus_43

Üye
kendi yazmış kardeş belirtiyor yazıda zaten...

bthnkrdk

bthnkrdk

Üye
ben kac yıl nokia kullandım ama iphone aldıktan sonra bida baska tel kullanmıyacagını anlıyosn
iphone : tel+bilgsyr+psp ayrıca rdrsyn yayıyo diyosunuz hangi tel yaymıyo hangi elktrnk cihaz yaymıyo ?

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Teşekkürler

Barbo2

Barbo2

Üye
yaa bu iphonu kullananlar çamur atmasın 5800a 5800ın ondabiri kadar özellik taşımıyor iphone mms yok blutoht yok müzik atamaz sın arkadasından daha düne kadar video bile çekmiyodu daha hala övüyolar mp3ü berbat kendisi zaten tuğla yada takoz gibi ooo saymakla bitmez bitek dokunmatiği güzeldiye binliranın üstünde para veriyolar takoza ondan sonra 5800 şöyle 5800 böyle diyolar halbuki onlarda pişman iphoneden haaa meyve veren ağaç taşlanır bence en kral telefon 5800 farkındaysanız telefon dedim bazıları gibi cep bilgisayarı demedim çünki harbi telefon bu v60çıkınca dahada oturacak herşey yerli yerine hermarkanın tabiki ufak tefek sorunu olcak nokiayı taktir ediyorum isteseydi ben malımı satmışım banane derdi güncellemezdi kullanıcılarına değer veren bi firma bence en azından dürüst hatalarını kabul ediyor

bybilal

bybilal

Üye
bayaa bii incelemişşsin kardeşş bilmeyenlerede öğretici oldu teşekkürle :)

Barbo2

Barbo2

Üye
rica ederim geçekleri yazdım sadece piyasada böyle mp3 çalan bi telefon bulsun getirsin bu iphoneciler kırıcam benim 5800ı

SilentOne

SilentOne

Üye
iphone 3gs var arkta cocuk hiç bir sey apmadan sadece günde 50 ila 100 sms atasam günce 13 saat flen gidiyor dio dah bun yanındawi-fi 3g mp3 flen dinlemiyor biz dioz 5800 batarya problemi var die onların hali acınası en azında biz yedek batar ya takabiliyoz yha onlar.....

Barbo2

Barbo2

Üye
kardeş benim tel yeminle 3gün gidiyo ben anlamadım bu bataryasında sorun olan arkadasları bütün sır ekran ışığında ben en dibe indirdim bak bugün saat 14:00ten beri internetteyim öğlenden beri nimbuz kullandım msn kullandım video izledim hemde oneline daha hala 3diş var şarj pardon bide mp3dinledim onuda ekleyeyim 18dakika telefon araması yaptım halada şarj dayanmıyo diyenlere anlam veremiyom

Üst Alt