Nokia 5800 XM telefonumun arızası saymakla bitmez.Bi okuyun derim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

resulginda

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 XM telefonumun arızası saymakla bitmez.Bi okuyun derim
Telefonumu 17.09.2010 da aldım.hiçbir arızası yoktu.Daha sonra yakalsık 4-5 ay önce yatağımın kenarına koydum gece,sabah kalktığımda kapanmıstı açma tuşuna basıyorum titriyor fakat açılmıyordu.Garantiye yolladım onarıp geri yollamışlar.Sonra 1 ay önce yeni sorunlar belirdi.Sorunlar şunlar;
1)Kendi kendine PIN kodu soruyor yazıyorum sim kartı kaydı yapılmadı diyor daha sonra tel. açılıp kapanıcak diyortamam diyorum kapanıyor bidaha bataryayı çıkarıp 5 dk bekleyip tekrar takmadan açılmıyor tel.

2)Şarjı en fazla 12 saat dayanıyor.

3)Arama açma tuşu dokunmatik ile 0 kalmış dokunmatik oynuyor dolayısıyla dokunmatik hassasiyeti azalıyor.

4)Şarj girişinden bir tel çıkmış normal olarak takamıyorum şarj ucunu.

5)Telefon kendiliğinden kapanıyor ve zar zor açıyorum.

6)Kendiliğinden şebekeyle bağlantısı kesiliyor.Aç kapa yapmadan gelmiyor.

Not: Telefonu hiçbir şekilde düşürmedim,darbeye maruz bırakmadım.

Sizce bunlarda benim kabahatim varmı yoksa cihaz mı fert?
Garantiye yollasam bunları nasıl anlatırım ki?
Yardımcı olursanız teşekkür ederim.İyi günler.

R.A.M

R.A.M

Üye
yakın bir arkadaşımda var bu telefondan sadece dokunmatiginden şikayetci o da mâlum reziztif başka hiçbir sıkıntısı yok garantiye gönderirken kağıda bunların yaz ve alta telefonun değiştirilmesini istiyorum yazarsan değiştirebılirler

resulginda

Üye
    Konu Sahibi
yakın bir arkadaşımda var bu telefondan sadece dokunmatiginden şikayetci o da mâlum reziztif başka hiçbir sıkıntısı yok garantiye gönderirken kağıda bunların yaz ve alta telefonun değiştirilmesini istiyorum yazarsan değiştirebılirler

Garantisinin bitmesine 25 gün kadar kaldı,ikinciye göndericem garantiye,değiştirirlermi ki?

ErotikAdam

Üye
garanti yapmaz o telefonu belirgin arızaları yaparlar, sonra da performans bekleme zaten o cihazdan gönder gelince de sat adam gibi bişey al nokia bitti artık

resulginda

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yani belirgin arızalarını,haklısınız bikez gitti mi birdaha hayır görmüyor o cihaz

- - - Eklendi - - -

garanti yapmaz o telefonu belirgin arızaları yaparlar, sonra da performans bekleme zaten o cihazdan gönder gelince de sat adam gibi bişey al nokia bitti artık
Nasıl yani belirgin arızalarını,haklısınız bikez gitti mi birdaha hayır görmüyor o cihaz

nc99

nc99

Üye
artık nokia kendini bozdu baksana hep şikayetler nokia ile ilgili benimkide 6700 slide ah ah nerdn aldım netten video acmıyo kendi kendine desteklenmiyo diyo ne yüklüyesem kafasına göre rehberdeki numaraları arıyo haberim olmadan kafayı yiycem

sinanorta

sinanorta

Üye
Sen göndermeyi dene. Zaten garantisinin bitmesine az kalmış. Garanti dışı kalsa bile önemli değil ama garanti dışı kalırsa ücret ödemek zorunda kalırsın.

Salihç.

Üye
erotıadm katlıyrum.kazikla birni

44yunu44

44yunu44

Üye
Dostum Garantiye gönderdiğin telefonmu diye bi düşün derim önce ki yazılım la da alalıdir cihaz dan parça alma olayı var türkiyede biliyosundur yani emin isen aynı olduğuna gönder derim

sublieutenant

sublieutenant

Üye
1,2 ve 5. konular batarya tam temas etmiyor, diğerleri basit temassızlıklar :D
sen bu telefonu garantiye değil işinin ehli bir tamirciye gönder ver bi 20-25tl. sende kurtul telefonda kurtulsun arkadaşım :ehe
bu telefonun bişeyi yok, söküp yapmak isteyen gerizekalı tamircinin işi...
basit batarya sorununu büyütmüş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt