nokia 5800 xm ile ilgili bir soru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
    Konu Sahibi
nokia 5800 xm ile ilgili bir soru
arkadaşlar telefonla internette dolaşırken otomatik olarak sayfa kendi kendine kapanıyor sebebi nedir?

fuat1985

Üye
nokia 5800 telefonumdan ınternette vıdeo izleyemıyorum skyfire ındırdım olmadı vtap ındırdım olmadı ne yapmam lazım yada bıldığınız flash programı var mı

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
    Konu Sahibi
nokia 5800 telefonumdan ınternette vıdeo izleyemıyorum skyfire ındırdım olmadı vtap ındırdım olmadı ne yapmam lazım yada bıldığınız flash programı var mı

bn skyfire rahatlıkla izliyorum bn sorunu nedir sorun bilemedim

hasbaly

hasbaly

Üye
Kardeş bende Skyfire çok güzel kullanıyorum. Hiç bir sorun yok.

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar telefonla internette dolaşırken otomatik olarak sayfa kendi kendine kapanıyor sebebi nedir?
Arkadaş gerçekten bende sebebini araştırdımda. Galiba bağlantı otomatik olarak kesilince seni direkt olarak dışarıya gönderiyor. Bende de aynısı oluyor da ondan söyledim eğer değilse bir mesaj gönder.

ozanazy

ozanazy

Üye
Muhtemelen arka planda birden fazla program çalışıyo olabilir ram yetersiz olduğu için zarar vermesin diye otomatik kapanıyor. Program yokken de yapıyorsa format atmayı dene sorun çözülür diye düşünyorum.

selam orhan

selam orhan

Üye
ooooooooo ?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bağlantı koptuğundan olabilir. Wireless tan giriyorsan bu ihtimal çok yüksek...
Skyfire da hiç bir sorun yok. Hata mı alıyorsun. Hata alıyorsan forumdda o hatayla ilgili bir konu mevcut. Konuda verilen dosyayı telefona atıcaksın...

gemlikua96

gemlikua96

Üye

kardeşş telefon wap desteği olmayan bazı siteleri otomatikman kapatıyo sorun burdan olabilir benimde oluyor böyle :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt