nokia 5800 xm ile ilgili bir soru

• 19 Nisan 2010
  • 798 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar telefonla internette dolaşırken otomatik olarak sayfa kendi kendine kapanıyor sebebi nedir?

Yazan: MaRJiNaL45
  2. nokia 5800 telefonumdan ınternette vıdeo izleyemıyorum skyfire ındırdım olmadı vtap ındırdım olmadı ne yapmam lazım yada bıldığınız flash programı var mı

3. bn skyfire rahatlıkla izliyorum bn sorunu nedir sorun bilemedim

4. Kardeş bende Skyfire çok güzel kullanıyorum. Hiç bir sorun yok.

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaş gerçekten bende sebebini araştırdımda. Galiba bağlantı otomatik olarak kesilince seni direkt olarak dışarıya gönderiyor. Bende de aynısı oluyor da ondan söyledim eğer değilse bir mesaj gönder.

5. Muhtemelen arka planda birden fazla program çalışıyo olabilir ram yetersiz olduğu için zarar vermesin diye otomatik kapanıyor. Program yokken de yapıyorsa format atmayı dene sorun çözülür diye düşünyorum.

6. ooooooooo ?

7. Bağlantı koptuğundan olabilir. Wireless tan giriyorsan bu ihtimal çok yüksek...
    Skyfire da hiç bir sorun yok. Hata mı alıyorsun. Hata alıyorsan forumdda o hatayla ilgili bir konu mevcut. Konuda verilen dosyayı telefona atıcaksın...

8. kardeşş telefon wap desteği olmayan bazı siteleri otomatikman kapatıyo sorun burdan olabilir benimde oluyor böyle :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 06:09