Nokia 5800 XM Hataları(Sistem Hataları)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MetHew

MetHew

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 XM Hataları(Sistem Hataları)
Arkadaşlar 5800 ım var ama anlamadığım sorunlar alıyorum üstelik bazen yavaslıyor ve daha yeni v51 i yükledim nokianın sitesinden updater ile aldıgım hatalar ise şunlar Rehber : Sistem Hatası -1 .... Menü Sistem hatası -1 .... sitem hatası -18 ..... Kenr exe 0 gibi hatalar ve bazende ekran kararıyor kendini resetliyor bu kararma sırasında ekranın yanında mavi pembe sarı gibi renkli çizgiler oluşuyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin hard format çözer mi ? hard format yazdıgım notlarımı ajandamı siler mi lütfen yardım edin çok zor durumdayım telefon kafayı yedi uygulama yöneticisine giriyorum yüklü uygulamalr diyorum herhangi bir progmramın bilgileri bakacagım zman app mngr hata veriyordu gerçi şimdi yok ne yapmam lazım ?

--------------- Ekleme ---------------

birde hard format attım hard formattan sonra ne yapmam lazım yüklediğim herşey gitmiş bir şey gözükmüyor neler yapmam lazım daha neler gitmiş olabilir neleri düzenmeliyim yardım edin lütfen

• Beğen
Tepkiler: SavinMe

Şehriyar

Şehriyar

Üye
telefon hafızasındaki verilerinin hepsi gitmiştir arkadaşım.. sorunun düzeldi mi formattan sonra?

daniel_23

daniel_23

Üye
sanırım ekranın bozulmuş bende de aynı sorun vardı(pembe çizgiler resetleme falan) servise gönderdim 15 gün sonra tamir edilip geri geldi

MetHew

MetHew

Üye
    Konu Sahibi
hard format sonrası aynı sorunlar çıkmadı ama bu seferde hack sorunu var önceden hello OX2 ile hackleyebilirken şimdi install root cert de bekliyor yüklenmiyor önceden unpacking files da kalıyorsu onu hallettim

SilentOne

SilentOne

Üye
sorun cozulduyse tmmdır ama bilgiler gidmistir

Şehriyar

Şehriyar

Üye
hard format sonrası aynı sorunlar çıkmadı ama bu seferde hack sorunu var önceden hello OX2 ile hackleyebilirken şimdi install root cert de bekliyor yüklenmiyor önceden unpacking files da kalıyorsu onu hallettim

hackli fw yukle hiç sıkıntı çekme derim herhangi bir zararı yok biz de kullanıyoruz ayrıca geri dönüşü de var beğenmezsen geri dönersin

Davulbaz

Davulbaz

Üye
MetHew

MetHew

Üye
    Konu Sahibi
ya okudum ama nasıl yapacagımı tam çözebilmiş deilim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt