Nokia 5800 XM EN İYİ KULAKLIK ÖNERİSİ YARDIM !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

13eta

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 XM EN İYİ KULAKLIK ÖNERİSİ YARDIM !
Arkadaslar 5800 telefonum var ve kendi orjin kulaklığından şikayetçiyim bana öyle bir kulaklık lazım ki cok ses cıkartıcak yani baya bir cıkartıcak önerisi olan varsa yazarmı acilde ? Orjin kulaklıktan daha cok ses versin önemli olan budur .

13eta

Üye
    Konu Sahibi
ee ?

cehili

cehili

Üye
Creative kulak içi kulaklıklara bak :oke:

61semih

61semih

Üye
butçen nekadar gercı ne alırsan al sennheiser al 20 tlden 1000 tlye kadar fıyat yelpazesı var kullananlar hayran kalıyor ekşisözlukte felan bır arastır mılletın 80-150 ... tl bır kulaklıga neden para verdıgını anlatıryorlar :) dedıgım gıbı butcenı soylersen daha ıyı yardımcı olabılırım

13eta

Üye
    Konu Sahibi
butçen nekadar gercı ne alırsan al sennheiser al 20 tlden 1000 tlye kadar fıyat yelpazesı var kullananlar hayran kalıyor ekşisözlukte felan bır arastır mılletın 80-150 ... tl bır kulaklıga neden para verdıgını anlatıryorlar :) dedıgım gıbı butcenı soylersen daha ıyı yardımcı olabılırım

50 TL Civarı orjin kendi kulaklıgından fazla ses versin yeter yani

61semih

61semih

Üye

veya

az bıraz arastır SENNHEISER farkını gorceksın 60 yıldır sadece ses ıletımı uzerıne uzmanlasmıs bır marka bırcok profsynellerın tercıhı zaten+satıs sonrası bukadar ıyı olan hıcbır urun marka yok haberın ola

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Aynen arkadaşın dediği gibi creatıve var kullanıyorum bass seviyeleri ve çok temiz ses veriyor:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt