Nokia 5800 Sertifikalama Hakkında Sorularım Var Bilgisi Olanlar Bakabilirmi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keko9

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Sertifikalama Hakkında Sorularım Var Bilgisi Olanlar Bakabilirmi ?
Oncelıkle merhaba arkadaslar.
Bu nokia 5800 sertifikalama hakkında bı kac sorum olucaktı.
Ben meraklı bırıyımdır oviden falan hep program ındırırdım sonra bu sıteyı buldum gercekten muazzam programlar var ama bende sertıfıkalama hatası verıyor yukleyemıyorum. Arastırdım ve imei koduyla bi siteye basvuruyoruz programı ındırıp kuruyoruz falan fılaan. Hacklemeyle aynı galıba yanlıs anlamadıysam. Sımdı bu sertifikalama yapmanın bı zararı varmıdır ornek verıyorum ılerde satıcam dıyelım sertıfıka yaptım dıye sorun cıkar satamassam falan dıye bide imei kodunu verıyoruz yanı tum bılgılerımız orda nerdeyse bı sorun cıkmasın korkuyorum :)

Sımdıden yardım edenlere cok tesekkur edıyorum.

skalia

skalia

Üye
telefonunun imei numarası sadece kendi telefonuna özeldir..
yani başka bir tele kolanlansa bile bişey farketmez
çünki gelişmiş teknoloji sayesinde artık yeni çıkan telefonların imei numaraları kendi has oldu
şimdi diyosun ki sertifika yapmak için imei numaramaı sitede paylaşsam acaba imei kodum çalınırmı ve klon yaplırmı..
peki bu telefon senin eline geçene kadar kaç kişi bunun imei numarasını gördü sence
alıp yaptıktan sonra üretenide görür dağıtan adamda görür satanda görür 100 lerce kişi görür sonuçta kutunun üzerinde imei numaran yazılı demi :)

keko9

Üye
    Konu Sahibi
Kardesım sagolda tam anlamadın heralde. Benım demek ıstedıgım mesela telefonu sertıfıkaladım ben sonra satıcam dıyelım satarken sorun cıkarırmı bu sertıfıkaladım dıye onu soruyorum bı zararı varmıdır yokmudur azcık acarsanız sevınırım tesekkurler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt