Nokia 5800 sertifika sorunu son cozum sicak sicak (uluslar arasi cozum )

Sponsorlu Bağlantılar

Pyrexez392

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 sertifika sorunu son cozum sicak sicak (uluslar arasi cozum )
1) Backup all your messages, contacts, notes, calendar entries, etc. by using Nokia PC Suite.
2) After you have the backup, you have to remove the MicroSD card. Do not remove the card directly when the phone is on, card and data can get corrupt. Follow these steps to remove MicroSD card-
a) Press the power ***, sroll down and select “Remove Memory Card” option.
b) Press ‘YES’ when asked “Removing memory card will close all open applications. Remove anyway?”
c) Shortly after, the “Remove Memory Card and press OK” message appears, the microSD is ready to be unplugged or removed now from the dedicated slot.
3) Enter *#7370# code on your screen to restore the phone to Factory Default Settings. This will delete all your personal data.
4) Next, you will be asked the phone lock code, if you have not changed this earlier, enter the default one which is 12345.
5) The phone will reboot, select your country as “HONG KONG”. Some users reported the phone works fine even while selecting their correct country but for some only HONG KONG works. Its better to chose Hong Kong here for now, we can change it later.
6) Power off the phone again and put back the Micro SD card in its slot.
7) Restart the phone and Voila!! your Nokia 5800 is ready to install any signed application.
Hope the above steps makes you guys happy and finally get rid of this annoying certificate error. Cheers!!

Japon bir ark araciligi ile bu cozume ulastim tercume etmeye vakit bulamadim ingilizce bilenler bilmeyenlere anlatsin:oke:

• Beğen
Tepkiler: avcı_ ve hassan27

wiwergon

Üye
ne komiksin sen yaaa biz türküz arkadaşım zaten ingilizce bilsek bi şekilde çözerdikk

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Fabrika ayarlarına döndükten sonra ülke olarak Hong Kong u seçin diyor ben bunu çok önce denedim ama telefon çalışmıyor..

fbmusti06

Üye
anlayacagimız dili kullanalım abi.. yoksa kalsın lüzum yok yaa..

• Beğen
Tepkiler: lobber

HaSaN_2144

Üye
ben anlatayım biiraz biraz eski konu ama işine yarayan birileri olacaktır.
verileriniizi yedeklemeyi unutmayın
telefonun kapatma tuşuna 1 kez basın ve hafıza kartını çıkar a basın uygulamaları kapatsın sonra hafıza kartını çıkarın
*#7370# kodunu yazın telefondaki tüm veriler silinsin format gibi hafıza kartını da öyle yapın bence format attıktan sonra telefonu açın kendine gelsin sonra hafıza kartını takın istediğiniz programı yükleyin sertifika hatası vermez
ama hafıza kartına yükleyin uygulamaları

bunu yapmamızdaki amaç nedir _?
amaç format atarken hafıza kartı takılı olursa nokianın güvenlik dosyalarını telefon hafızasına ve hafıza kartına yükler bu nedenle sertifika hataları alırsınız ama çıkarıp format atarsak sonradan taktığımız için yüklemiyecektir ve hatada vermiyecektir

umarım bi faydası olmuştur kolay gelsin iyi günler :D (ben denedim çallışıyor)

üstteki yazının tercümesi değildir kendi anlatımım ama üsteki yöntem gibi

rocky61

Üye
oLmuor arKadaSım xS

OğuzcanAbi

Üye
:hmmm

MUHAMMET45

Üye
Ne yalan söliyim denemedim ama bana göre saçma geldi.bende n73 vardı en güzeli hellox carbide hack onda hacklediydim ama 5800 ım v51 phonex hack yapmak lazım onada gerek yok ben signed uygulamalarla idare ediyorum çoğununda signed yani sertifikalısı var telde oyunlarla beraber 40 uygulama var. :D yetiyo Ve hafıza kartıyla alakası yokki uygulama zaten kurulurken kurulum yerini seçmeden önce sertifikasız diye hata veriyor.Başka bi hafıza kartında deniyim bakalım biçimlendirerk formatlıyım.Yinede bilgi için teşekkürler emeğe saygı.

Üst Alt