Nokia 5800 S60V5 50'den fazla süper seçilmiş oyun hepsi bir arada oyun seti tamamını denedim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpaylaixir

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 S60V5 50'den fazla süper seçilmiş oyun hepsi bir arada oyun seti tamamını denedim
Oyunların hepsi denenmştir.oyunları telefonum 5800’a yükledim ve oynayıp kaliteli olup olmadıklarını sorun varmı yokmu kontrol ettim bir çok oyunun içinden özenle sectim hiçbirinde sertifika virüs uygulama hatası gibi sorunlar yoktur.bu çalışmam günlerce sürdü en özel 5800 oyunlarımı sizler için tek linkte yayınlıyorum.eğer beğenirde bunuda dile getirirseniz çok harika programlarda var onlarıda yayınlamak istiyorum.
Önizleme kapsler vermiyorum nedenine gelince haftalarca uğraşıp bu oyunları sectim hepsi birbirinden güzel çoğu ekran bu kadar emek verdim dandik oyunları sildim sorunlu olanları sildim lisans isteyenleri sildim yüklenemeyenleri sildim ve sonunda bu çalışma çıktı
Verdiğim emeğe saygınıza göre en seçkin programlarıda yayınlayabilirim
saygılar...

Kendi uploadımdır. alpaylaixir

• Beğen
Tepkiler: spaiker90, he-run, aydın 05 ve 13 diğerleri

halil1024

halil1024

Üye
ii kardeş de live den indirilmio :nono:

C-JoPa

C-JoPa

Üye
teşekkürler

sero61

Üye
sagol abi

alpaylaixir

Üye
    Konu Sahibi
5800 OYUN SETİ NOKIA S60V5 62 ADET OYUN HEPSİ TEK LİNKTE
Oyunların hepsi denenmştir.Oyunlar tek linkte hepsi birlikte verilmiştir.oyunları telefonum 5800’a yükledim ve oynayıp kaliteli olup olmadıklarını sorun varmı yokmu kontrol ettim bir çok oyunun içinden özenle sectim hiçbirinde sertifika virüs uygulama hatası gibi sorunlar yoktur.bu çalışmam günlerce sürdü en özel 5800 oyunlarımı sizler için tek linkte yayınlıyorum.eğer beğenirde bunuda dile getirirseniz çok harika programlarda var onlarıda yayınlamak istiyorum.
Önizleme kapsler vermiyorum nedenine gelince haftalarca uğraşıp bu oyunları sectim heps birbirinden güzel çoğu ekran bu kadar emek verdim dandik oyunları sildim sorunlu olanları sildim lisans isteyenleri sildim yüklenemeyenleri sildim ve sonunda bu çalışma çıktı
Verdiğim emeğe saygınıza göre en seçkin programlarıda yayınlayabilirim
saygılar....

http://rapidshare.com/files/334052991/5800_oyun_seti_60_adet.rar

rar şifresi alpaylaixir ekranda uyarı çıkan bir kaç oyun için ekran sensörünü açın ekranı yan çevirin görüşmek üzere

5800 telefonuma 360x640 destekli java oyun yükledim fakat tam ekran oynayamıyorum ekranın altındaki tuşlar ekranın yarısını kapatıyor diyorsanız istediğiniz oyun için aşağıdakileri uygulayın.

menü - ayarlar - uygulama yöneticisi -yüklü uygulamalar -ayarlarını yapmak istediğiniz oyun - seçenekler - suite ayarları-ekran üstü klavye - açıska kapalı yapın.

Sadece yön tuşları görünsün diyorsanız;

menü - ayarlar - uygulama yöneticisi - yüklü uygulamalar-ayarlarını yapmak istediğiniz oyun -seçenekler- suite ayarları - Ekran üstü klavyeye - gerekli seçeneği seçin.

Nokia 5800 telefonu olupta uygulama yüklerken sertifika problemi yaşayan üyelerimiz bu yazımızı dikkatle okuyunuz böylece sitemizdeki uygulamaları yüklerken sorun yaşadığınızda bu uygulama yükleniyor mesajı yazmasınız. Ancak uygulamaları lisanslı kullanan üyeler okumalarına gerek yoktur.

1- En önemlisi: Mesajlarınızı, notlarınız, rehberinizi ve takvim notlarınızı yedekleyin

2- MicroSD kartı çıkarın (Telefon açıkken kartı direk olarak çıkarmaya çalışırsanız kartın içeriği bozulabilir. Açma/kapama tuşuna basıp oradan hafıza kartıı çıkar seçeneğini bulup oradan onay verdikten sonra kartınızı çıkarın

3- Telefonunuza *#7370# tuş kombinasyonunu girerek telefonunuzu sıfırlayın. Bu kod telefonunuzun tüm ayarlarını ve kullanıcı dosyalarını silecektir.

4- Sonra telefon kodunuzu girmeniz istenecektir, eğer değiştirmediyseniz öntanımlı telefon kodu 12345

5- Kurulum adımlarından sonra telefonu kapatım hafıza kartınızı tekrar takabilirsiniz.

6- Bu aşamadan sonra yazılımlarınızı yükleyebilirsiniz.

Bu işlemden sonra %99 sertifika problemi yaşamazsınız. Eğerki telefonunuza firmware güncellemesi yaparsanız Nokia tekrar güvenlik dosyalarını koyacaktır o zaman bu işlemi tekrar yapacaksınız.

5800 DA GPS DAHİLİ MODÜL VARDIR AYARLARINI YAPARSANIZ AÇIKHAVADA KONTUR HARCAMADAN GPS KULLANABLİRSİNİZ

cerenöykü

Üye
saol

karayolcu11

Üye
Sagol

travolta61

Üye
rapid çalışmıyor arkadaşım bu kadar emek vermişsin saol ama bşka bir link atarsan süper olur

relaxensar

relaxensar

Üye
Linkleri Yenilermisiniz ?

gurbuz38

gurbuz38

Üye
tşk

mekanik

Üye
teşekkürler...

bartu1912

Üye
link çalışmıo :( yeniler misin

OğuzcanAbi

Üye
:spr:

ugurgs66

Üye
teskurler..

metehanozen

metehanozen

Üye
saol :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...