Nokia 5800 Red 8GB - 1,5-2 senedir evde yatıyor - Belle CFW - ekstralı- (ankara içi elden satılık)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hkmtctnky

hkmtctnky

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Red 8GB - 1,5-2 senedir evde yatıyor - Belle CFW - ekstralı- (ankara içi elden satılık)
1,5 sene önce ıphone aldım o günden beri toplasanız 1 hafta kullanılmadı evde yatan bir cihazdır. ıphone u almadan 1 ay önce tüm kasasını değiştirmiştim pırıl pırıl sıfır gibidir. Belle cfw yüklü gayet güzel olmuştu diğer 5800 lara göre. Cihazın faturası-tüm kutu içeriği-güncelleme kağıdı-alındığı günkü poşetine kadar! durmaktadır. Cihazda 30tl lik bi masraf var 5800 ların kronik sorunu. isteyene bu haliyle 270TL'ye isteyene yaptırıp 300TL'veririm. yedek ekran jelatinleri+kılıfları mevcuttur. kılıfın biri eski kutu içeriği olup bu seride yoktur kendim almıştım 50TL ye. Kulaklığı 1 max 2 kez kullanılmıştır. yedek kalemi mevcuttur. ÇOOOKK ÇOOOK ÇOK temiz emsalsizdir. Sadece ankara içi elden satılıktır. temiz cihazlarla üstüne koyar takasta ederim. Iphone umda satılıktır http://www.maxicep.com/cep-telefonu...ed-jb-li-ankara-ici-elden-satilik-769792.html

- - - Eklendi - - -

[/IMG][/IMG][/IMG][IMG[/IMG][/IMG][/IMG][/IMG][/IMG][/IMG]

Software95

30 TL masrafı var demişsin nedir o sıkıntı ?

hkmtctnky

hkmtctnky

Üye
    Konu Sahibi
@Software95
ekran "1-2" kez çizgi çizgi olmuştu, bu böylede gider ama değiştirmekte fayda var git gide artar sürekli öyle olmaya başlar 6 7 ay içinde dediler. yandaki kilitten yapıyomuş bende ekrana keylock diye bişey koyup yan tarafı kullanmamaya başladım öyle 1-2 ay kullandım hiçde sıkıntı çıkarmadı yandan kitleyip açmak sıkıntıyı artırıyormuş kronik 5800 sorunu diyorlar. bu haliyle sıkıntısız diye satsam alanın farkına varması en az 2 ay. Dürüst bi satış olsun istiyorum kimse arkamızdan lanet etmesin gerek yok :)

Software95

@Software95
ekran "1-2" kez çizgi çizgi olmuştu, bu böylede gider ama değiştirmekte fayda var git gide artar sürekli öyle olmaya başlar 6 7 ay içinde dediler. yandaki kilitten yapıyomuş bende ekrana keylock diye bişey koyup yan tarafı kullanmamaya başladım öyle 1-2 ay kullandım hiçde sıkıntı çıkarmadı yandan kitleyip açmak sıkıntıyı artırıyormuş kronik 5800 sorunu diyorlar. bu haliyle sıkıntısız diye satsam alanın farkına varması en az 2 ay. Dürüst bi satış olsun istiyorum kimse arkamızdan lanet etmesin gerek yok :)

:hmmm dürüst davrandığın için :tşk: kapıda ödemeli yollayabilirim diyorsan ayrıntıları konuşabiliriz.

hkmtctnky

hkmtctnky

Üye
    Konu Sahibi

Software95

Ayrıyeten resimde bir batarya var onudamı yollayacaksınız? ıphone u almadan 1 ay önce tüm kasasını değiştirmiştim pırıl pırıl sıfır gibidir; demişsiniz neden kasa değişti onuda yanıtlarsanız sevinirim..

hkmtctnky

hkmtctnky

Üye
    Konu Sahibi
keyfekeder. annem ben kullanırım demişti benimde eski kasada (onuda göndericem) bi iki çizik vardı artı bi ufak çapak gibi atma vardı kullanıma bağlı, bende annem sıfır kullansın dedim.. bende sıfırladıktan sonra 1 ayda zor buldum ıphone u. daha sonra 2 gün kullandı "ben kullanamıyorum" dedi attık öyle kutusa durdu 1,5-2 senedir.. Evet yedek bataryayıda göndereceğim (nokia store 45 tl)

Software95

keyfekeder. annem ben kullanırım demişti benimde eski kasada (onuda göndericem) bi iki çizik vardı artı bi ufak çapak gibi atma vardı kullanıma bağlı, bende annem sıfır kullansın dedim.. bende sıfırladıktan sonra 1 ayda zor buldum ıphone u. daha sonra 2 gün kullandı "ben kullanamıyorum" dedi attık öyle kutusa durdu 1,5-2 senedir.. Evet yedek bataryayıda göndereceğim (nokia store 45 tl)

:hmmm Tamam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt