Nokia 5800 LCD Ekran DÜZELTME! (Nokia ve yolsuzluk için düzeltme 5800's Screen)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi

In some nokia 5800 phones they are horizontal and vertical lines which are making the screen look corrupted!​
Bazı Nokia 5800 telefonlar da yatay ve dikey olan ekran bozuk görünüyor yaptğnz satırları!
When you lock the screen, and when you unlock it this problem of the lcd screen appears!.As I know until now is that the problem is a hardware problem so it cannot be fixed permanently by an application BUT i have found an application which can some how temporary fix the problem in order to bring it back to normal without restarting the phone!​
Ne zaman ve ekran kilidi zaman LCD ekranın bu sorunu bu kilidini görünür!. Gibi şimdiye kadar bu soruna bir donanım sorunu böylece kalıcı bir uygulama Ama tarafından tamir edilemez olan bir uygulama bulunamadı var olduğunu biliyorum Bu normal telefon yeniden başlatmadan geri getirmek için nasıl geçici bir sorunu çözmek!
Follow these instructions :​
Bu yönergeleri izleyin:
Go to​
Git
Download and install the application called Flashlight in your Nokia 5800Remember in order to download the application you must have to register in the ovi website)​
Yükleme ve uygulama yüklemek için size yumurta web sitesinde kayıt için gerekli uygulamayı yüklemek için Nokia için 5800Remember in) El feneri adı
What does the Flashlight application do?​
Ne Fener uygulama ne yapar?
This is a flashlight application for Nokia 5800.​
Bu Nokia 5800 için bir el feneri uygulamadır.
It keeps the backlight on as long as the application is running.And it helps the screen not to corrupt by keeping the screen on!​
Olarak uygulama bozuk ekranın tutarak ekran için yardımcı running.And olduğu gibi uzun üzerindeki arka tutuyor!
NOTE:If you want to lock your screen and unlock it safely without the screen to corrupt ,the time being you want to lock your screen just keep the flashlight application the active application on your phone then lock the screen!​
NOT: Eğer ekran kilidi istiyor ve güvenle bozuk için ekrana ile kilidini açmak için, bu kez ekran sadece feneri uygulaması etkin uygulama telefonunuza sonra ekran kilidi tutmak kilitlemek için olmak istiyorum!
When you unlock it the screen will unlock with no corruption!​
Eğer ekran kilidini herhangi bir yolsuzluk kilidini olacak!

ibibiq

ibibiq

Üye
yolsuzluk ne yav :hmmm

PriZm

PriZm

Üye
Google Çeviri ile bu kadar oluyor işte:ehe

SOLWAYTER

SOLWAYTER

Üye
ne anladık hiç birşey :D

CoDeYs

CoDeYs

Üye
ellerine sağlık kardeş çeviri ile güzel oluyor

mm_mm

mm_mm

Üye
ne diyon sen ya (:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
:hmmm

kcsoft

kcsoft

Üye
hiç birşey anlamadım:hmmm

CoDeYs

CoDeYs

Üye
google çevirin varmı kardeşim işte ordan çevir türkçeye :)

SilentOne

SilentOne

Üye
googleye mail atıcam yha su çeviriyi güncellesinler

fatih54102

fatih54102

Üye
Ya ben anlamadım bu admin türkçe bilmiyormu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt