nokia 5800 kilidini unuttum çok acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
darklight06

darklight06

Üye
    Konu Sahibi
nokia 5800 kilidini unuttum çok acil yardım
arkadaşlar ben telefonum kurcalanmasın diye güvenlik kodu koydum otomatik kilitliyor
ilk başta şifremi biliyordum sonra birine küsmesin diye söyledim geri değiştirdim
sonra kilitlenince şifremi girdim kod hatası dedi lütfen yardım edin telefonu kullanamıyorum :(

llovell

llovell

Üye
telefoncuya git 5 tl ve kırsınlar yada flash at dıe tahmın edıyorum

AlpReis

AlpReis

Üye
Ben olsan hemen hard format atardım, hard format telefon kapalı iken; sırası ile mavi arama tuşu, kırmızı kapama tuşu, kamera tuşu ve telefonu açma yani power düğmesine basılı tut bekle telefon açılsın, ülke seçimi gelirse format tamamdır.. yinede sen bilirsin

darklight06

darklight06

Üye
    Konu Sahibi
hard format attım olmadı jaf attım olmadı telefoncuya gitcem galiba ama normal telefoncu yaparmı bunu

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
bende de aynı sorun var

HaqperesT

HaqperesT

Üye
hard format sonrası kod 12345 tir

• Beğen
Tepkiler: JohnLemmon
darklight06

darklight06

Üye
    Konu Sahibi
Sorunu çözdüm : jaf atmak hard format atmak yazılım yenilemek şifreyi kırmıyor denedim her konuda olduğu gibi bir uzmana gitmek gerekmiş gittim çoğu teknik servis 10 dedi biriyle 5 e anlaştım yaptırdım 2 dk sürmedi yapması ne jaf nede başka birşey yardımlarınız için teşekkürler:alkis

HaqperesT

HaqperesT

Üye
bir ara pc de kod üreten program vardı imei yazıyordun sana kırma kodu veriyordu. 5800a olurmu bilmem

61semih

61semih

Üye
Sorunu çözdüm : jaf atmak hard format atmak yazılım yenilemek şifreyi kırmıyor denedim her konuda olduğu gibi bir uzmana gitmek gerekmiş gittim çoğu teknik servis 10 dedi biriyle 5 e anlaştım yaptırdım 2 dk sürmedi yapması ne jaf nede başka birşey yardımlarınız için teşekkürler
e her yerde 5yl ye halledıyorlar zaten -:alkis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...