Nokia 5800-e Viber programı yazılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800-e Viber programı yazılmıyor
Merhaba arkadaşlar, benim bu Viber programiyla bazi problemlerim var... nedense bu program bende Nokia 5800 telefonuma yazilmiyor "Oşibka Ustanovka" boyle bir yaziyla program dayanmiş oluyo ama 1 hafta 10 gün bundan önce bu programı yazmışdım ben telefona güzelde yazildi işledi ama indi yazilmiyo nedense... bunu nasil düzelte bilirim rica ederim lutfen bana yardimci olurdunuz:bilmm

Adilx05

Adilx05

Üye
Vallahi Sorununu Anlayamadım Daha Düzgün Yazarsan Yardımcı Olmaya Çalışabilirim :oke:

messevim

messevim

Üye
kardesim hangi dilce yazmışsın öyle yav :)

Adilx05

Adilx05

Üye
kardesim hangi dilce yazmışsın öyle yav :)

Azeri Sanırım Arkadaşımız Türkçe ( Onlarınkide Türkçe Ama Türkiye Türkçesiyle Manasında ) Yazmaya Dikkat Etmiş Diye Tahmin Ettim Ama Bilemedim :hmmm

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
evet güzel kardeşim düzgün söylemişsin ben azeriyim diye türkcem pek de iyi diyildir ama bu söylediklerimi video olarak çekib koyuyorum foruma... ben bunuda söyliyim bu programı ben Ovi Magazinden indiriyorum ancaq program yazılımda hata veriyo... bilmiyorum niye...

- - - Eklendi - - -

bura video linki koymak istiyorum yeni oldugum icin iznim yok:dry:

- - - Eklendi - - -

Bana yardimçi olacak biri yokmu???:dry:

Adilx05

Adilx05

Üye
Ben Olayımda Zaten Foruma Video Konualmıyor Videonu Youtubeye Uploadla Sonra Burda Mesajına Video Olarak Linkini Koy Ben Seve Seve Yardımcı Olucam :oke:

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
Ben Olayımda Zaten Foruma Video Konualmıyor Videonu Youtubeye Uploadla Sonra Burda Mesajına Video Olarak Linkini Koy Ben Seve Seve Yardımcı Olucam :oke:
tamam kardeşim ama yinede videonu burda paylaşa bilmiyorum böyle bir hata veriyo...

1. Henüz site içerisinde aktiflik sağlamamış üye olduğunuz için, link paylaşımı yapamazsınız.
    Mesajınızdan, URL bağlantılarını sildikten sonra tekrar sorunsuzca gönderebilirsiniz.

Sitemizde belli bir aktiflik sağladıktan sonra, link yazım izniniz açılacaktır. Bu sistemin amacı, reklam amaçlı siteye üye olanların önüne geçmektir.
    Anlayısınız için tesekur ederiz.

Adilx05

Adilx05

Üye
Valla O Zaman Sana Şöyle Söyleyim Bak Bilmiyorum Yöneticiler Belki Kızar Ama Sen Sadece Varya Hah /'dan Sonrasını Yolla Mesela watch1231289 Falan Yazar Onu gönder Ben Bakarım :oke:

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Kardeşim qt tabanını indirmen gerekli. Başka turlu indirilmiyor viber.

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
Valla O Zaman Sana Şöyle Söyleyim Bak Bilmiyorum Yöneticiler Belki Kızar Ama Sen Sadece Varya Hah /'dan Sonrasını Yolla Mesela watch1231289 Falan Yazar Onu gönder Ben Bakarım :oke:
watch?v=0MPvpvjYAS8

- - - Eklendi - - -

gonderdim

- - - Eklendi - - -

Kardeşim qt tabanını indirmen gerekli. Başka turlu indirilmiyor viber.
onu indirmişim zaten ama yinede yüklenmiyo viber:bilmm

Adilx05

Adilx05

Üye
[video=youtube;0MPvpvjYAS8]http://www.youtube.com/watch?v=0MPvpvjYAS8[/video]
Video Bu Sanırım Doğruysa Eğer Bak Qt Bileşenlerinin Yüklü Olması Lazım Hafıza Kartından Onların Linkini Veriyorum Olmazsa Benimde Bildiğim Başka Yol Yok Ama Dene Bence :oke:
Neyse Linkleri Vereyim : Bide Bu İkisini İndir Sorunun Kalmaz Yüklerken :oke:

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
watch?v=0MPvpvjYAS8

- - - Eklendi - - -

gonderdim

- - - Eklendi - - -

onu indirmişim zaten ama yinede yüklenmiyo viber:bilmm

telefonda yüklü olup ya da yüklenip kaldırılmış programlarda etkiliyor bazen. Bu arada viberde arama yapılmıyor symbianda mesajlaşmak istiyorsan whatsapp var zaten

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
[video=youtube;0MPvpvjYAS8]http://www.youtube.com/watch?v=0MPvpvjYAS8[/video]
Video Bu Sanırım Doğruysa Eğer Bak Qt Bileşenlerinin Yüklü Olması Lazım Hafıza Kartından Onların Linkini Veriyorum Olmazsa Benimde Bildiğim Başka Yol Yok Ama Dene Bence :oke:
Neyse Linkleri Vereyim : Bide Bu İkisini İndir Sorunun Kalmaz Yüklerken :oke:
tamam kardewim bunu wimdi yukluyorum ve ne haber olsa burda yazicam

- - - Eklendi - - -

telefonda yüklü olup ya da yüklenip kaldırılmış programlarda etkiliyor bazen. Bu arada viberde arama yapılmıyor symbianda mesajlaşmak istiyorsan whatsapp var zaten
biliyorum whatsapp bende var zaten ama bunuda istiyorum yukleyem hem bide whatsapda bende net problemide var programdan cikiw yaptikta telefon internetde ayrilmiyo bu sizdede boyle oluyomu??

- - - Eklendi - - -

Adilx05

Kardewim sen verdiyin linkleride yazdim yine oyle oldu
:dry:

Adilx05

Adilx05

Üye
O Zaman Eski Yukledigin Aplikasyonlardan Olabilir Verilerini Yedekleyip Hard Format At Sonra Bastan Kurmayi Dene Elimde Telefon Olmadigi Icin Deneyemiyorum Kusura Bakma :oke:

faiq_axadov

faiq_axadov

Üye
    Konu Sahibi
O Zaman Eski Yukledigin Aplikasyonlardan Olabilir Verilerini Yedekleyip Hard Format At Sonra Bastan Kurmayi Dene Elimde Telefon Olmadigi Icin Deneyemiyorum Kusura Bakma :oke:

Ben dunden bu yana telefonu 2 kez hard format etmiwim zaten telefonda hic bi program yok yaziyorum yine olmuyo ya bilmiyorum bu neden boyle oluyo hatta inetden yeni OFW bulub yazdim jafla yine ayni wey off :(

Üst Alt