Telefon Tavsiyesi Nokia 5800 Dayanıklılığı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmReRoĞlU

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Dayanıklılığı
Efsanden Dicovery'e geçişim 1 yıl öncesinden olmuştu , büyük bir fark oldu.Neyse telefonu babama verdim babam da tarlada falan çalışırken telefonu düşürmüş ve üstünden traktör geçmiş telefon biraz yamuldu ve ekran kırılmıştı ama garip olan şey normal olarak açıldı sadece ekran gitmişti , telefonun ekranını değiştirdim ve çalıştı.
Geçen gün discovery yere düştü(çok düştü kırılmakta haklıydı :) ) ekran gitti direk
Burdan anlıyoruz ki adnroidi boşverin symbian alın haritalar var kamera var tarayıcı var bedava internet ayarı çok kolay ve çok dayanıklı ayrıca nokia diyince her yerde havan oluyor gibi gibi gibi...

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Disco çerçeveden dolayı biraz dandik gibi ama bazen de bişey olmuyor. Dayımın gmd betona düştü. Ben heralde ekran dağılmıştır dedim ama hiç bişey olmamış. Bazen de 10cm düşse çatlıyabiliyor.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Android ile symbianının sağlamlığı yazılımsal olarak tartışılır. Siz fiziksel sağlamlıktan bahsediyorsunuz bu da donanımsal sağlamlıktır. Ayrıca hava atmak için telefon almayın kullanmak için alın iyi forumlar :locked2:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...