Nokia 5800,5530 xm de Oyunları Tam Ekran Oynamak için ne yapmak gerekir ? (Cevabı Burda)

Sponsorlu Bağlantılar

nuh096

nuh096

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800,5530 xm de Oyunları Tam Ekran Oynamak için ne yapmak gerekir ? (Cevabı Burda)

5800 telefonuma 360x640 destekli java oyun yükledim fakat tam ekran oynayamıyorum ekranın altındaki tuşlar ekranın yarısını kapatıyor diyorsanız istediğiniz oyun için aşağıdakileri uygulayın.

menü - ayarlar - uygulama yöneticisi -yüklü uygulamalar -ayarlarını yapmak istediğiniz oyun - seçenekler - suite ayarları-ekran üstü klavye - açıska kapalı yapın.

Sadece yön tuşları görünsün diyorsanız;

menü - ayarlar - uygulama yöneticisi - yüklü uygulamalar-ayarlarını yapmak istediğiniz oyun -seçenekler- suite ayarları - Ekran üstü klavyeye - gerekli seçeneği seçin.

• Beğen
Tepkiler: haylaz5581, cemyrdkn, fnldstntn ve 7 diğerleri

r0ck0

Üye
Sağolasın bilader, kaç zamandır nasıl çıkacam bu işin içinden diyodum :)

warriors71

Üye
vallaha cok saol kardes:)

sonsuz_05

sonsuz_05

Üye
Kardeş ben suite ayarlarını açmak istediğimde "uygulama yöneticisi: Hafıza dolu bazı uygulamaları kapatın ve yeniden deneyin" diyor ne yapabilirim?

aliçoooo

aliçoooo

Üye
arka plandaki uygulamaları kapat öyle dene..ayrıca telefon hafızandada hafiza olması gerek..

ortuk

ortuk

Üye
tam ekran spor oyunları varmı tşkr

thesaw

Üye
yardımlarınız için çok teşekkürler eğer bildiklerinizi paylaşmasanız kimsenin bilgisi olmayacak...

tanta

Üye
saolasın kardeşş

gfb_ont

Üye
Çok saol ya wallahi çok yardımcı oldun . :)

T-Mac_19

Üye
dstm bn iron man ve bikaç oyunda ekranın tamamını göremiorum ekrandaki tuşlarıda kapattım ama görüntüde bi değişiklik olmadı.. ekranı yatay konuma getirmek için yapabileceğimis bişi yok mu acaba ???

eSer_ist

Üye
hocam need for speed'te dediğini yaptım ama oyun klavyesiz oynanmıo.klavyesiz oynamanın bi yolu varmı ?

yasarsanli06_06

yasarsanli06_06

Üye
eyvallah kardesim süpersin ya.. araya araya cıldırmıstım..

layters

Üye
ağa kafanı gözünü seviym ya

byadr

Üye
mütişsin :D arkadaşlar tam ekran oynayabileceğimiz grafikleri kaliteli oyun var mı??

bybilal

bybilal

Üye
teşekkürler

Üst Alt