Nokia 5700 S60 3RD Telefonda Z İSİMLİ DİSKE PC DE ULAŞMAK İSTİYORUM


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emre3017

emre3017

Üye
    Konu Sahibi
5700 DA C DİSKİ VAR E DİSKİ VAR Z DİSKİ VAR Z DİSki içinde kamera sesi var onu silmek istiyorum xplore ile olmadı bu iş pc de nasıl açabiliriz z yi ?:(
 

consent34

Üye
z disc i telefonun firmware yazılımı dır orda her hangi bir değişiklik yapma olanağın yoktur. pc ye bağlansanda z disc ini görsende değişiklik yapamazsın. olduki yaptın telefonun ana yazılımı(firmware) çökme riski vardır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt