Nokia 5610 XpressMusic Program yüklerken 'Sertifika simde veya Telefonda değil' uyarısı veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

nesimi14

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5610 XpressMusic Program yüklerken 'Sertifika simde veya Telefonda değil' uyarısı veriyor.
Nokia 5610 XpressMusic Program yüklerken 'Sertifika simde veya Telefonda değil' uyarısı veriyor. Lütfen yardım edin. Formu karış karış ettim ama bir çözüm bulamadım

hakan7610

Üye
Nokia 5610 XpressMusic Program yüklerken 'Sertifika simde veya Telefonda değil' uyarısı veriyor. Lütfen yardım edin. Formu karış karış ettim ama bir çözüm bulamadım

Telefonu hackle netten araştır artık çok kolayteam

nesimi14

Üye
    Konu Sahibi
S40 Platformunda nasıl hack yapılacağı hiç bir sitede yazmıyor, yada ben bulamadım

Archonn

Archonn

Üye
ni indirin.Bilgisayarınıza kurun.

Telefonunuz bilgisayara bağlı durumdayken Oxycube'u çalıştırın.Bağlantı yöneticisiyle karşılaşacaksınız.Telefonunuzu seçin.
Oxycube Web sitesinde 5610 XM desteği var görünüyor,ama bağlantı sırasında listede telefonunuz yoksa buraya yazın.Size gerekli olanı upload edeyim.

Aşağıdaki iki farklı dosya var:

Oxycube'u açıp indirdiğiniz authoritycertificates.zip adlı dosyanın içindekileri
Kod:
c:/hiddenfolders/certificates/auth/
içine,

usercertificate.zip dosyasının içindekini
Kod:
c:/hiddenfolders/certificates/user/

içine atın.

Umarım yardımı dokunur :)

nesimi14

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim anlatımın içini :) Phoenix ile telefona tekrar yazılım attım tüm sorunlar çözüldü :)

deyper

Üye
aynı sorun benim 5130 XpressMusic te var yardım edebilirmisiniz nasıl düzeltebilirim bu sorunu.

xinanux

Üye
aynı sorun benim 5130 XpressMusic te var yardım edebilirmisiniz nasıl düzeltebilirim bu sorunu.

format atacaksın arkadaş olmazsa yazılım güncellemesi yapman gerekecek...

yaz33

Üye
zip dosyalarını Telefona mı açıyoruz bilgisayara mı?

Beratjojo

Üye
Bende farklı sorun war program atıktan sonra dosya desteklenmiyor diyo