Nokia 5530 Xpress Music E-Book programı

melancolique

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sorunum yukarda da anlayacağınız üzere belli. Acaba 5530 için E-Book programı var mı? şimdiden teşekkür ederim.
 
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
daha çıkmadı bende bekliyorum...
 

alperen011

Üye
5530 xpres için MSN NERDEN BULABİLİRİM sabit bir çalışır link verebilirmisiniz ya lütfen, bide kontör ödemesi az olsun =)))
 

feyyazbjk03

Üye
teşekkürler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt