Nokia 5530 temin edebileceğim bi yer var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Boy41

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5530 temin edebileceğim bi yer var mı ?
Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

61semih

61semih

Üye
bir aralar bende alacaktım bu telefondan heygidi :) 5800 dan daha ıyı tercıh olur senın ıcın ama pıyasada hala varmı bılmıyorum

• Beğen
Tepkiler: Boy41
mstf_l

mstf_l

Üye
vardır piyasada bi soyle telefoncuları arastır ben e63 u 7 yere sorupta bulmustum

• Beğen

nonamex

Üye
Benim bildiğim Nokia bu telefonu sorunlarından dolayı piyasadan çabuk çekti. Arama gelince kapanma sorunu yüzünden arkadaşım para iadesi aldı, biraz araştırınca bu sorunu yaşayanlarında çok olduğu gördüm..

• Beğen
PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
ben bilen varsa sefakoyden halkaliya kadar butun telefonculari gezmistim ama gene gormedim o telefonu bir keresinde 2.elini sefakoyde gordum 250 tl idi yani cok ucuz 5230 u 230 a satiyolar :D almak istedim evdekiler destek cikmadi alamadim o gunden sonrada hic bakmadim o telefoncuya kalmamistir heralde

• Beğen

Boy41

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 almayı düşünüyorum sizce nasıl ?

Boy41

Üye
    Konu Sahibi
N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
şuana kadar hiç samsung düşünmüyordum ama samsung gio yu cok övüyorlar sizce iyi mi ?

Samsung galaxy gio al . pişman olmazsın. bende yakında alıcam :oke: Dokunmatik ekranı 5530 ve c5-03 ten çok daha iyi . :oke:

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
istanbul bilişimde 480tl .

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
daha ucuza bulma şansım ? gio olmadı başka androidli telefon öneriniz var mı samsung olarak mesela samsung galaxy mini nasıl ?

Lg optimus me 370 tl . 5 renk seçeneği var. Samsung galaxy mini de güzel ama bence Lg optimus me :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...