Nokia 5250 vodafon 3g ye uyumlu mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EMRE0545

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5250 vodafon 3g ye uyumlu mu?
Nokia 5250 hakkında ne biliyorsunuz görüş ve düşünceleriniz nelerdir? Bilgilendirir misiniz ! Nokia 5250 hakkında sevinirim :)

SilentOne

SilentOne

Üye
nokianın resmi sitesine gir oradan bak

EMRE0545

Üye
    Konu Sahibi
gprs/edge yazıyor uyumlu değil mi üstelik tel. Made in chine yazıyor ama nokia a.s garantisi yazıyor tel.in içinde bunlar yazıyordu ne iş? Made in chine kaçak mi oluyor yoksa !!!

alpcallback

Üye
ben bu telden bir tane aldım vatandan 300 tl ye sonra gittim birde kardeşime aldım telefon on numara hiç düşünme al dışarı ses çok iii kulaklık sesi orta internet edge ama hızlı yani işini görür ekran çok güzel yazılımıda iii tipi mükemmel şarjı 3 4 gün gidiyor bence 500 600 verip bir( wifi vede kamera için) git kendine kalan 200 liraya süper kamera al daha iii rolei marka mesela 12 mp 170 tl boşver 5800 x6 salla gitsin herşeyi var 5250 nin ben tekine 500 600 vereceğime gittim iki tane aldım ve çok memnunum
valla sana birşe deyimmi ben x6 alacaktım niyetim oydu hemde 700 civarı idi 5800 tipi çok kötü oyüzden onu almadım sonra 5250 i gördüm baktım aradaki fark ne şunlar
1.kamera 2 mp ama onlar kadar ii çekiyo 5mp felan hikaye ışığı doğru al çoğu kamera ii çeker autofokus yok ama zaten nokia oto fokusu sonyericson kadar başarılı değil yan işine yaramaz makro ii olmadıktan sonra
2.wifi si yok salla o facebokk bedava idare et (aradaki fark için değmez gidip 350 tl netbook al)
3.maps olayı zaten google maps var ve hızlı çalıştırıyo yani buda çok önemli değil
4. tipi 5800 dan daha güzel ve ucuz
eee şimdi sen bilirsin 5800 alanlar değilde x6 alanlar yazık size.....

EMRE0545

Üye
    Konu Sahibi
ben bu telden bir tane aldım vatandan 300 tl ye sonra gittim birde kardeşime aldım telefon on numara hiç düşünme al dışarı ses çok iii kulaklık sesi orta internet edge ama hızlı yani işini görür ekran çok güzel yazılımıda iii tipi mükemmel şarjı 3 4 gün gidiyor bence 500 600 verip bir( wifi vede kamera için) git kendine kalan 200 liraya süper kamera al daha iii rolei marka mesela 12 mp 170 tl boşver 5800 x6 salla gitsin herşeyi var 5250 nin ben tekine 500 600 vereceğime gittim iki tane aldım ve çok memnunum
valla sana birşe deyimmi ben x6 alacaktım niyetim oydu hemde 700 civarı idi 5800 tipi çok kötü oyüzden onu almadım sonra 5250 i gördüm baktım aradaki fark ne şunlar
1.kamera 2 mp ama onlar kadar ii çekiyo 5mp felan hikaye ışığı doğru al çoğu kamera ii çeker autofokus yok ama zaten nokia oto fokusu sonyericson kadar başarılı değil yan işine yaramaz makro ii olmadıktan sonra
2.wifi si yok salla o facebokk bedava idare et (aradaki fark için değmez gidip 350 tl netbook al)
3.maps olayı zaten google maps var ve hızlı çalıştırıyo yani buda çok önemli değil
4. tipi 5800 dan daha güzel ve ucuz
eee şimdi sen bilirsin 5800 alanlar değilde x6 alanlar yazık size.....

dostum çok saol!! Tamam bir şey sorcam sana bu 5250 nin arka kapağını açında batarya kısmında hangi ülkede üretildiği yazıyor ya "made in china" yazıyor yani çin de üretilmiş ama nokia a.ş garantisi de var hani çin de üretilmiş ya ilerde sorun olur mu diye endişeleniyorum? Bir bilgin var sa söylersen sevinirim !!! :) :)

alpcallback

Üye
ya elektronik işi şanş işi ben de china yazıyor lakin kvk lı olduktan sonra birşey olmaz vatan da deneyip alabiliyorsun deniyosun istediğin kadar yine sen bilirsin ben iki tane aldım valla hiç sorun yok yaklaşık 20 gün oldu

EMRE0545

Üye
    Konu Sahibi
ya elektronik işi şanş işi ben de china yazıyor lakin kvk lı olduktan sonra birşey olmaz vatan da deneyip alabiliyorsun deniyosun istediğin kadar yine sen bilirsin ben iki tane aldım valla hiç sorun yok yaklaşık 20 gün oldu

tamam dostum anladım kvk lı olduğu sürece sorun yok ztn telefoncu böyle dedi bana neyse ztn yrn alacağım bilgilerin için saol be kardeş yalnız usb kablosu çıkmıyor muş kutuda ne iş? Senin kutu da çıktı mı usb kablosu ?

alpcallback

Üye
b en de çıkmadı bende blutooth vardı ama yinede usb kablosunu 3 tl ye aldım nokianın orjinal kablosu zaten çok kısa bişey eğer laptobun yoksa zaten işine çok yaramaz usb kablosunuda eğer şahsi yerden alıyorsan hediye versin yada alırsın kardeş telefon iiii böyle ufak şeyleri sorun etme

EMRE0545

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeş çok saol doğru söylüyorsun. tanıdık yerden alacağım ztn s60 v5 işletim sistemi var değil mi ve ayrıca lcg jukebox ,slick?photobook,profimail gibi s60 v5 uygulamalar yükleyeceğim sence uygun mu dur? Yüklenebilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt