• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia 5250: Symbian^1 İşletim Sistemli, Dokunmatik! ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 5250: Symbian^1 İşletim Sistemli, Dokunmatik! ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )
Dünyanın lider mobil üreticisi Nokia, müzik odaklı yeni dokunmatiği 5250'yi detaylandırdı. Symbian^1 işletim sistemini kullanacak olan cihaz, bazı ülkelerde sınırsız Ovi Music servisiyle satışa sunulması bekleniyor. Üstün mültimedya desteği ile birlikte dikkatleri üzerine çekecek olan cihaz, sosyal ağ siteleriyle de bütünleşik bir yapıda çalışacak. İşte Nokia'nın 5250 isimli mobil dokunmatiğine ait teknik özellikler;

• 2.8 inç genişliğinde, 640 x 360 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran,
  • Symbian ^1 işletim sistemi,
  • 2.0 Megapiksel çözünürlüğünde kamera,
  • 51 Megabayt kapasitesinde dahili bellek,
  • Ülkelerde sınırsız Ovi Music servisiyle yuvası,
  • GSM ve EDGE ağ bağlantıdesteği,
  • Facebook olmak üzere MySpace ve diğer sosyal ağlara hızlı erişim desteği,
  • Guitar Hero 5 oyunun mobil versiyonu,
  • 104 x 49 x 14 mm boyutları,

( Nokia 5250'ye ait görsel resim )

Nokia 5250'nin son çeyrekte (Ekim-Kasım-Aralık) döneminde satışa sunulması beklenirken, yurt dışı satış fiyatının 115 Avro civarında olacağı belirtiliyor.

karkarkara

Üye
115 € Türkiyede olacak da bende göreceğim bu cihazı burada 250 € falan satarlar

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Abartmanın anlamı yok 250 euro olmaz 5230 bile o kadar değil ki onda 3g var ve ekranı daha büyük. Onun fiyatı zaten şuanda 320 tl civarı. 5250 ise 280-300 tl arası olur diye tahmin ediyorum. Bu cihaz çok sempatik mavili değil de her tarafı siyah olan modelini çok beğendim ama özellikleri düşük işte malesef.

Aziz™

Aziz™

Üye
çok iyi olmasada belirli bir kitleye hitap edebilir..

ungood20

ungood20

Üye
Sineğin yağını cıkarmak bu olsa iyiki s cıktı ;)

djhiguramos

djhiguramos

Üye
Sizce de biraz kalın durmuyor mu?

alilegolas

Üye
boş yere üretilmiş bir cihaz

rapege

rapege

Üye
bencede

rrtt1995

rrtt1995

Üye
x3 benziyor bence gereksiz yere üretilmiş...

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Boş yere falan üretilmedi tasarım farkı var belki bu modeli çok seven olur. Bu da telefondan çok bişey beklemeyenler için üretilmiş sade bir telefon, ne kadar çeşit olursa o kadar iyi.

majestic11

Üye
ben kullanıyorum çokta işime yarıyo 1 hafta oldu alalı ama yok yok 5230 vardı 5250 daha kullanışlı bi cihaz tek eksikliği navigasyon olmaması

nmurat

Üye
bn buna telefon demem yani hiç güzel değil e bence buda klonladan biri 5800 x6 karışımı bişeyişte çinliler yapmıştır
:bann:iki gün sonra bozulur

virus19

virus19

Üye
s60v5 ki bu telefon :S

mertrix104

Üye
ben aldim cok ta memnunum sınırsız netim var telefonda youtubeden fln video izleyebiliyorum facede paylaşım yapabiliyorum harika bi telefon wifi ihtiyac yok ztn netim ztn sınırsz. telefon donma yapmıyor müzik dinlemede saaatlerce gidiyor şarji dayanmasi fena deil basit bi telefon ama şekli itibariyle şık bi telefon aldgıma cok memnunum herkese tavsiye ederim 5230 a para verene kadar 5250 almak cok mntklı :)

nimbusman

Üye
bn buna telefon demem yani hiç güzel değil e bence buda klonladan biri 5800 x6 karışımı bişeyişte çinliler yapmıştır
:bann:iki gün sonra bozulur

Siz öyle sanın bay dandik, alalı 6 ay oldu,kaç kere yere düşürdüm telefonda hiç bir şey yok.Bence böyle saçma şeyler yazacağınıza hem x6 alın hem de 5800 alın da rahatlayın. :bye2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt