Nokia 5250 incelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

EMRE0545

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5250 incelemesi
Nokia 5250 nasıl? Made in china yani çin üretimi. Telefoncuya sordum çinde üretiliyor ama nokia a.ş garantisi altında olduğunu söylede. Sizce alayım mı bu telefonu? İlerde bir sorun çıkmaz değil mi? Üstelik 2 yıl garantisi var. Görüşlerinizi merakla bekliyorum :)

Pooodolski

Pooodolski

Üye
Çinde üretimesi ile Çin malı olması arasında fark var. Sonuçta Nokia ;)

azizerkan07

Üye
diğer çin malları kadar kötü değildir.ama 5230 daha güzel bence.

Zegen

Zegen

Üye
5230 almanda fayda görüyorum görüntülü görüşme olmasada 3G hızında bağlantı var:evet:

m17

m17

Üye
Ben 5230 kullanıyorum. Görüntülü konuşma yok ama 3.5g internet hızı var. Ekranı 5250'den daha büyük daha güzel. Ama piyasada 5230 yok. 5280 var. 5230'un üretimi durdu.

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
5250 tek kelime ile rezalet içinde hiçbir özellik yok ram dücü çok düşük 5-6 mblik oyunları dahi kaldıramıyor. Ekranı küçük ekran renk desteği yetersiz kısacası parayı sokağa atma ona biraz daha ekle 5800 al yada aynı fiyatta daha düzgün birşeyler bak.

The CoRRe

The CoRRe

Üye
Bnce 5250 Al Bn Kullanıyorm Super Bır Telefon 5-8 Mbllık Oynları Çok Rahat Kaldırıyor 5800 Alıpta Paranı Çöpe Atmaya Değmez Bnm Arkadas Aldı En Az 5 Kere Tamire Gitti.Bide 5250 ile 5800 ın Özellikleri Hemen Hemen Aynı...

Starsley

Arkadaşım bakın insanları aldatmayın 5800 xpress musiclerin başını çekiyo 5 ay olcak alalı bi kez bile problem çıkarmadı 5250 tamamiyle boş hiç bi özelliği yok 5800 la kıyaslayamassın bile

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Her telefonun hatalı üretilme riski var bu oran 5800'larda biraz fazla olmuş olabilir ama burdan çıkan bir diğer sonuç 5800 milyonlarca insanda var :) 5800'ı kötülemeye yada 5250 gibi dandirik birşeyle kıyaslamaya meyil eden kişi sadece telefondan anlamayandır. Hiçbirşeyine dokunma menülere gir ve ekran renklerine bak bu bile herşeyi anlatır. Guitar Hero III'ü 5250'nin içinde veriyorlar ama o oyun bile kasıyor oynarken. Denedim öyle konuşuyorum ;)

Pooodolski

Pooodolski

Üye
5800 ile 5250 kıyaslanamaz bile. WLAN, 3.2 Carl Zeiss, Xpress Music. 5800'da daha ne olsun. 5250 kullandım ve tam anlamıyla boşboş bir telefon.

The CoRRe

The CoRRe

Üye
guzel telefon bn kullanıyorm gayet de memnunum almak ıstıyen arakadaslara tavsıye edrm

Üst Alt