Nokia 5230 V51.0.002 Renklerin Birbirine Karışması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5230 V51.0.002 Renklerin Birbirine Karışması
Sizlerdede oluyormu bilmiyorum ama benim telefonum soğukta bu hale geliyor sıcaktayken ara sıra oluyor

Evet cevapları bekliyorum nasıl düzeltebilirim ? Anılbaran daha öncede telefonuma ne olduğunu biliyordur belki yardımı dokunmuştu. Rom'u yakmamışım downgrade olduğu içinmiş :/ Yeni versiyonu yükledim açıldığını görünce havaya uçtum. Ondan önce servise göndermiştim ama garantiye girmiyorumuş o yüzden yaptırmadım. Hala garantisi var yeşil tuşla orta tuş çalışmıyor onları yaptırıcam :) Yada bu ekran sorununa dokunmayayım onlarmı yapsın ??

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
    Konu Sahibi
V51.0.002 orjinal fw yi Navifirmden indirip flaşlamayı dene.

----------Eklendi @ 17:11:10 ---------- Yazıldı @ 17:09:37 ----------

Ayrıca: http://www.maxicep.com/modifikasyon...-phone-flash-atma-resimli-anlatim-552521.html

İlk önce navifirmden indirdim olmadı yine devam ediyodu sonra sizin sitenizden indirdim flaşladım hala olmuyor. ondan önce V40 cfwniz vardı c6 olan ondan sonra orjinale döniyim dedim bozuldu dün akşam düzelttim...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Düzelttiğine sevindim.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
    Konu Sahibi
Düzelttim derken telefonu düzelttim :D Renkler hala soğukta karışıyor :(

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
    Konu Sahibi
Tamam. Soğuk havada telefon gidiyor ekran. Resimdeki gibi oluyor (telefon soğukken). telefon ısındığında ise ekran geliyor o.O

Copyright^

Copyright^

Üye
Aynı sorun bendede var 3 4 kez yeniden flash attım ama olmadı gene

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Aynı sorun bendede var 3 4 kez yeniden flash attım ama olmadı gene

Hatırladığım kadarıyla en son V50.6'ıncı versiyonu yüklemiştin. Şimdi V51.0.002'yi yüklersen sorunun çözüleceğine inanıyorum.

isthacker7

isthacker7

Üye
kardesim bende 2 tane var 5230 aynısı oldu servise gönderdim 1 hafta sonra geldi anca yapmışlar ama ekran eskisi gibi değildi sarıydı yani. şöyle söyliym ( sarı ampul / florasan ) ;) :D

SAKIN SERVİSE VERMEYİN DAHA KÖTÜ OLUYOR TELEFON. ( bu benim görüşüm )

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bir daha servise ver ekran sararmış diye :ehe

RapTabya

Üye
Kardeşim ve bende de 5230 var ikimizde de aynı sorun oluştu ama benimkinde arada bir çok kısa süreyle olduğu için pek rahatsız etmiyor. Ama kardeşimin telefonu bu sorun yüzünden artık kullanılmaz haldeydi bizde servise gönderdik. Garantisi devam ediyordu zaten, kısa süre içinde yapıp gönderdiler.

Luck1

Luck1

Üye
kardesm aynı sorun bende de vardı tamamen donanımsal bir hata acilen servise ver garantisi varsa. büyük ihtimal benimki gibi ekranını değiştirecekler ve bunun için ücret talep etmıyorlar. ıcın rahat olsun IMEI numaranla cıhazın durumunu netten de takıp edebılırsın ayrıntılı bır sekilde . sana tavsıyem garantıden korkma :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt