Nokia 5230 Orta kasa(kilit tuşu)esnemesi

• 11 Mayıs 2011
  • 3027 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

ilk aldığımdan beri bu gösterdiğim yere bastığımda esnek tam yapışık değil bastığımda tık tık ses gliyor kilit yeri esnek arrka kapak tam yerine oturmuor kilit yeri dışarı taraf çıkmış tam yerine oturmuyor bunun için ne yapabilirim?

Yazan: blackcemre
  2. garantiye gonder yapsınlar alırken neden dikkat etmedinmi yoksa düşürdün mü

3. yok düşürmedim ilk kutudan çıktığı gibi neyse dedim hepsinde öyldir diye kullandım 4 ay sonra teleservice chzın içini değiştirdiler yazılımsal problem var içine yeni cihaz taktılar elime aldığımda ön çerçeve krom beyaz renk olmuş normalde gri tekrar gönderedim bütün sorunları hallettiler tuş kilidinide işte ondan sora yine bozuldu.garantiye verdim yatılar ama yine ses gliyordu 1 ay geçmeden tekrar eski esnek haline döndü

----------Eklendi @ 19:16:15 ---------- Yazıldı @ 19:15:14 ----------

hızlıal.comdan aldım siyah renk

----------Eklendi @ 19:19:03 ---------- Yazıldı @ 19:16:15 ----------

< Resmi açmak için tıklayın >
    böyle gönderdiler kenarlarını

4. Arkadaşım ben telefonumu hiç düşürmedim vede hiç servise gitmedi benimkinden de öyle çok az da olsa çıt diye ses geliyo. sen söyleyince fark ettim ses çıktığını. bence kafana takma çok önemli değil o ses. onun içinde zaten servise göndermeye deymez. onun için yolluyorsun bu sefer başka bir yerine birşey yapıyolar telefonun :D

5. anladım şansına senın benımkınde hiç seste o boşlukta yok şükür

6. ses te giyor ama kilit tuşu orta sı kabarmış arka kapağa girmiyor

7. telefonun arka kapağını açtığınızda hani siyah yer onun kenarları tutmuyor

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 20:24