Nokia 5230 Beyaz - Belle işletim sistemi kurulu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tolgabes64

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5230 Beyaz - Belle işletim sistemi kurulu
Çalışma bazında kesinlikle sorunsuzdur. Kasasında kullanıma bağlı aşınmalar mevcuttur. Dokunmatik camında orta noktada dokunmatikte sorun etmeyen lokal bir aşınma vardır. İçerisinde Syimbian Belle ingilizce kurulu ancak isteğe bağlı Türkçe standart s60 v5 os90 kurabilirim. 2 sene önce Vatan bilgisayardan 397 TL ye alınmıştır. Garantisi kutusu vs yok sadece telefon. takas yoktur. fiyatta ufak bir pazarlık olabilir. Ücretsiz Ovi Haritalar servisi ile GPS kullanabilirsiniz. Normal sesli yönlendirme yapan araba navigasyonlarından farkı yoktur. G-sensör ile telefonu çevirerek araba yarışlar vs oynayabilirsiniz yada açı ölçme, hız ölçme gibi programlar kullanabilirsiniz.
Satış elden veya kargo olabilir.

ilan linki :

BELLE CFW*

telefonuma ait video :

___kaptan___

___kaptan___

Üye
*Satışın elden mi yoksa kargo ile mi olacağını belirtiniz :ünlem:

+hayırlı satışlar :tebessüm:

+Nokia 5230 S60v5 işletim sistemi barındıran bir cihaza Symbian Belle işletim sisteminin yüklenebilmesinin mümkün olmadığı kanısındayım, buna hitaben *#0000# 'yi tuşlayarak çıkacak ekran görüntüsünü paylaşırsanız seviniriz :oke:

tekrardan hayırlı satışlar :tebessüm:

tolgabes64

Üye
    Konu Sahibi
Üzgünüm başlığı son anda değiştirdiğimden belirtmeyi unutmuşum. CFW

___kaptan___

___kaptan___

Üye
aleranol

aleranol

Üye
Cfw ile de belle kurulamaz hiçbir sekilde sen o cihaza s^3 sistemini kuramazsin. Launcher ile kandırma insanları.

symbian.forever

symbian.forever

Üye
  • Beğen
Tepkiler: tolgabes64

tolgabes64

Üye
    Konu Sahibi
Cfw ile de belle kurulamaz hiçbir sekilde sen o cihaza s^3 sistemini kuramazsin. Launcher ile kandırma insanları.

Dalga mı geçiyorsun ?

brs.kzlky

brs.kzlky

Üye
Hocam blackberry 9780 veya blackberry 9000 ile takas dusunur musunuz

aleranol

aleranol

Üye
Dalga mı geçiyorsun ?

Adam sadece benzetme uygulamalarını gömmüş satıyor. O gerçek belle ise not2mi hemen kaptan kardeşime postalayacagim. O sadece bir benzetmedir. Gerek ram miktarı gerekse işlemcisi belleyi birak s^3un ilk versiyonunu kaldıramaz. Zaten telefon kendini ancak taşıyor. Basit bir cfw ile keşke yapılsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt