Nokia 5228 Kapanma Sorunu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Garfiahmet

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5228 Kapanma Sorunu!
Arkadaşlar ben yaklaşık 6 aylık bir 5228 kullanıcısıyım ama son 1 aydır kapanma problemi yaşıyorum telefon açıkken bir anda müzik dinlerken ve ya normalde cebimdeyken kapanıyor piyasadaki tüm çözümleri denedim ancak bir sonuç vermedi slide unclock vs... Telefonumu servise göndermeden bir çözüm bulmak mümkün mü bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım istiyorum

anılbaran

anılbaran

Üye
kapanma sorunu şundanda olabilir . Arka kapak gevşemesi sonucu bataryanın yuvasından oynaması ile kapanabiliyor . Bunun çözümü aslında bataryanın üst kısmına oraya bir kagıt parçası gibi bişi sıkıştırmak ,birde arka kapagı yenilemek :)

Garfiahmet

Üye
    Konu Sahibi
Telefon daha sıfır sayılır arkadaşım batarya taş gibi yerinden mm oynamıyor nedeni başka birşey olamaz mı? Ben işletim sisteminde bir hata olabileceğini düşünüyorum olabilir mi? Uygulama vs.

anılbaran

anılbaran

Üye
isterse 3 günlük olsun bu sorun neredyese tüm nokialarda var . %85 i bu yüzden kapanıyor . Ufacık bi sarsıntıda sen bile hissetmezsin çat kapanır .Yazılımla alakalı degil sanırsam . İstersen format at belki çözülür . Olmadı servise ver :)

Garfiahmet

Üye
    Konu Sahibi
Sağol arkadaşım verdiğin bilgilerden dolayı galiba ondanmış denedim bugün hiç kapanmadı.Sana bir sorum daha var senin T.C.K çalışmalarını inceledim 5800 için olanlar benim telefonum için olur mu aynı s60v5 formatı birde telefonuma zararı olur mu acaba yüklenmezse nolur cevap verirsen sevinirim signed bir ev ekranı lazım bana ...

anılbaran

anılbaran

Üye
signed ev ekranı için araştır derüm ayrıca üst konudan 3 dk telefonu hacklersin . Formatın ve hackin hiç bir zararı yok .Hayır başka telefonların olmaz . Sen 5228 için olanını indireceksin :)

Garfiahmet

Üye
    Konu Sahibi
Sağol :)

anılbaran

anılbaran

Üye
rica ederim :)

Garfiahmet

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim başınıda çok ağrıttım ama sorun devam ediyor kapakla batarya arasına kağıt sıkıştırdım dediğin gibi 1 hafta falan idare etti ama aynı sorun yine baş gösterdi acaba başka bir sebebi olabilir mi ? Düşmeden vs... Kaynaklanan bir sorun?

memo318

Üye
çözüm bende arkadaşım. Bataryanın oynaması sonucu oluyor. Hele ki yeni batarya aldıysan kaçınılmaz. Bunun için küçük bir kağıt parçasını bataryana sıkıştır tamamdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt