Nokia 500 Orjinal CFW

Konu Sahibi
Nokia 500 Orjinal CFW

Nokia 500
Orjinal CFW aşağıdaki linkten indirebilirsiniz Türkçedir

Link1:

Link2:

Link3:

Link4:

Link1:

Link2:

Link3:

Not: Yükledikten Sonra güncelleme yapmayı unutmayınız

PHP:
Rar pas : www.maxicep.com

Tepkiler: MaxipmaN
    Konu Sahibi
Yeni linkler eklendi

Allah razı olsun çokkk aradım

Tepkiler: F4C4C1
arkadaşım flaş işleminden sonra ne yapmam gerekiyor ?

Selamın Aleyküm . nokia 500 telefonuma format attım. Fotoğraf düzenleyicisi,haritalar,video düzenleyici vs. gitti. Geri getirmek için cfw mi yüklemem lazım

Selamın Aleyküm . nokia 500 telefonuma format attım. Fotoğraf düzenleyicisi,haritalar,video düzenleyici vs. gitti. Geri getirmek için cfw mi yüklemem lazım

biraz gec oldu ama ewt

biraz gec oldu ama ewt
cfw degil ofw yuklemen lazim

Hasand.

Üye
dostum mediafire yuklermisin dosyayı

Başlaığı Değişirsen Daha İyi Olur Bence Sanki Yardım İstiyormuşsun Gibi Oldu

Merhaba Rica Etsem Dosyaları Ya Drive Ya Da Yandex Disk'e Yüklermisiniz Rapidshare' ye ulaşılmıyor.

PALA.

Üye
Merhaba Rica Etsem Dosyaları Ya Drive Ya Da Yandex Disk'e Yüklermisiniz Rapidshare' ye ulaşılmıyor.
Orjinal olması şart değilse, Evols yükleyebilirsiniz, forumdaki en düzgün çalışan CFW olduğu kanaatindeyim...

öncelikle cevabıınız için teşekkürler evolsu denedim ama phoenix telefonumu görmüyor başka program ya da görmesi için ne önerirsiniz.

PALA.

Üye
öncelikle cevabıınız için teşekkürler evolsu denedim ama phoenix telefonumu görmüyor başka program ya da görmesi için ne önerirsiniz.
Phoenixin biraz daha üstüne gidin, genelde yeni kullananlar bir yada birkaç şeyi eksik yapabiliyor... onun dışınada başka bir önerim malesef yok.

Bu iki konu işini görebilir...