Nokia 500 Format Sonrası Posta Kutusu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

diadorablo

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Nokia 500'e format attım. Formattan sonra posta kutusunu açamadım. Açıyorum, kendisi tekrar kapanıyor. Acaba formattan sonra onun için de mi yükleme yapmak gerekiyor.
 
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Yazılım güncelleme falan yaptın mı sanırım nokia chat vardı posta kutusu için
 

diadorablo

Üye
    Konu Sahibi
Guncelleme yaptim dostum
 

diadorablo

Üye
    Konu Sahibi
sorun hard formatla çözüldü.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

ibrahim 42
Cevap
3
Görüntüleme
126
ibrahim 42
Cevap
14
Görüntüleme
158
ömer talat katı
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt