Nokia 500 çekilen videoda tiz bir ses geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
famemonster16

famemonster16

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 500 çekilen videoda tiz bir ses geliyor
Arkadaşlar Nokia 500'de çekyiğim bir videoyu izlerken tiz bir ses geliyor ve video boyunca bu ses devam ediyor.
Arkadaşlar sizden bir isteğim var Nokia 500'ü olanlar bir bakabilir mi çektiğiniz videoda sesi sonuna kadar açın böyle tiz bir ses gelecek mi?
Bu sorun sadece bende mi var merak ediyorum.

- - - Eklendi - - -

Kimseden bir cevap yok mu?

4MiNoRMaCHiNe

4MiNoRMaCHiNe

Üye
Hayır arkadaşım Senin Telefonunda Sorun hopelere Toz Ya da Başka Brşey Temas Ettiyse Hoperleri Bozabilir. Telefonun Hoperlerine Doğru Hava Kaçmıcak bi şekilde üfle düzelebilir.(BUNU YAPARKEN MÜZİK YA DA VİDEO SESİNİ AÇIK OLMASI GEREK)bundan sonrada Tizlik Olursa Tamire Gönder.

famemonster16

famemonster16

Üye
    Konu Sahibi
Hayır arkadaşım Senin Telefonunda Sorun hopelere Toz Ya da Başka Brşey Temas Ettiyse Hoperleri Bozabilir. Telefonun Hoperlerine Doğru Hava Kaçmıcak bi şekilde üfle düzelebilir.(BUNU YAPARKEN MÜZİK YA DA VİDEO SESİNİ AÇIK OLMASI GEREK)bundan sonrada Tizlik Olursa Tamire Gönder.

Sorunun hoparlörde olduğunu sanmıyorum şarkı veya internetten video açınca bu ses yok. Sadece çektiğim videolarda arkadan tiz bir ses geliyor.

- - - Eklendi - - -

Başka cevap yok mu?

karabay1905

Üye
Bende öyle bir sorun yok arkadaşım geçen gün düğünde çektim videoyu çok gürültü olur zaten son seste hiç bir şey yok tamire götür bencede..

Salihç.

Üye
haylet olmassin sakiın :-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt