Nokia 3230

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gtr

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 3230
Arkadaşlar bu telefonu kullananlar veya bilgisi olanlar bu telefonu önerirler mi bütçem kısıtlı ve ancak 550 ytl var bu tlf almayı düşünüyom 2 sorum olacak 1.telefonun symbian hangi sürümü kullanıyo 7.1 mi 8.1 2.olarak tema desteği var mı fazla oldum ama ses kalitesi nasıl sx1 sattın bunu alacamda lütfen Yardım

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ses Kalitesi kötü.Mono ses var.

Symbian 7.0 kullanıyor.

Stereo Radio var.

Şuan için başka telefonlar almak daha mantıklı.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
bence se k750i al ;)

gtr

Üye
    Konu Sahibi
abiler ben şu özellikleri istiyom s60 serisi olmalı programları ve temaları desteklemeli max fiyat 550 ytl verebilirim başka alternatif yok gibi ayrıca radyo kalitesiyi iyiyse sorun yok fazla mp3 dinlemiyom zate

Gokhan43

Gokhan43

Üye
O zaman alabilirsiniz 3230'u ;;)

Tema desteği var ama S60 Uygulamarın hepsini çalıştırmıyor ama yine de işinizi görür.

gtr

Üye
    Konu Sahibi
smartmovieyi ve herhangi bir msn programı çalıştırsın tema yüklensin bir iki tane ngage oyunu çalıştırsın yeter hakikaten fazla oldum:'( birde yanında stereo kulaklık geliyo mp3 ordan dinlersek pek sorun olmaz herhalde

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Onları yapabilirsin. ;;)

gtr

Üye
    Konu Sahibi
çok sağolun bu siteye üye olalı epey zaman geçti ama mesaj atmamıştım ve bu kadar çabuk sorularımı yanıtladığınız için hepinize teşekkür ederim yarın 3230 u almaya giderim

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Şimdiden hayırlı olsun telefon.

Ayrıca her türlü sorun vs. gibi durumlarda , forumumuza başvurabilirsiniz.

Sizleri de aktif üye olarak görmek dileğiyle.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O paraya 6630 almalısın bana göre.. ;)

gtr

Üye
    Konu Sahibi
abiler bu tlf başda neden seçme dediniz anlamadım walla çok güzel bir tel bana göregerçi tlefonu aldım ama zate 6630 alamazdım 1 maddi durum 2 tombik olması

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
6630 güzel...Bence daha iyi valla ..3230 sesi berbat asıl burda numansabit olacaktı fanatik 3230'cu yaw numan kayıp nerelerde yaw. o

gtr

Üye
    Konu Sahibi
tamam iyide 670 ytl 6630 bende 550 var bence o paraya alınacak garntili en güzel tlf buydu ve bunu aldım

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun.. ;)

gtr

Üye
    Konu Sahibi
sağolun herkese teşekkür ederim

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Tekrar hayırlı olsun. ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
hayırlı olsun dostum iyi günlerde kullanman dileğiyle :artı:

midnight

midnight

Üye
Originally posted by gtr@Sep 27 2005, 07:52 PM
tamam iyide 670 ytl 6630 bende 550 var bence o paraya alınacak garntili en güzel tlf buydu ve bunu aldım
[post=179037]Quoted post[/post]​

Walla iyi etmişsin,ben de 3230 var memnunum,hiç sorun çıkarmadı Allah'a şükür...Hayırlı olsun güle güle kullan.. ;;)

gtr

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bir sorum daha olacak bu telefona hafıza kartı alacamda acaba bu telefona dv rs-mmc mi? rs-mmc mi? takılıyo orjinal hafıza kartından anlayamadım çünkü çift voltaj uyumluydu 1.8/3.0 yardım!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
3230'a Rs MMC takılıyor. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt