nokia 3120 classic yardım


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bobo45

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu telefondan babamdada bendede var turkcell kampanyası ile aldık.Babamın telefonunun kamerası çok güzelken benimki biraz ona bakarak kötü sizce sorun nedir?(Babam 1 ay önce aldı,ayarların hepsi aynı)

--------------- Ekleme ---------------

evet arkadaşlar yardım edecek yok mu?--------------- Ekleme ---------------

kimse yok mu?

--------------- Ekleme ---------------

kimse yok mu?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt