Nokia 2 milyon Lumia920T sattı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 2 milyon Lumia920T sattı

Nokia Çin'e özel olarak adreno320 gpu'ya sahip Lumia920T modelini üretmişti.

Net satış rakamları açıklanmasa da sadece China Mobile üzerinde 2 milyon adet Lumia920T aktivasyonu yapılmış ve Nokia Çin çalışanları bunu özel olarak kutlamışlar. Satış aralıgı ise Aralık 5 ile Mart ayının 5'i arasındaki üç aylık dönem olarak belirtildi.

Her ne kadar rakiplerine oranla düşük bir satış rakamı olsa da gectigimiz yıl ki Nokia satışlarını göz önüne aldıgımızda Nokia wp8 lumia serisiyle başarıyı yakalamış görünüyor.

Nokia Global başkan yardımcısı Nokia Çin başkanının da katıldıgı kutlamada Nokia'nın yeni wp8 telefonları Lumia520 ve Lumia720'nin önümüzdeki bir kac hafta icinde Cin versiyonlarıyla Çin'li kullanıcılara sunulacagı belirtildi.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
:tşk:

PureFood

PureFood

Üye
Ne vardı da global olarak dağıtmadılar şu 920T'yi. Ayrımcılık resmen.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Ben Nokia'nın Çin sitesine girip NL920T'nin özelliklerine baktığımda bir çok eksik görmüştüm.

Hemen bakıp link vereceğim ;)

bu site ile

bu siteyi kıyaslayarak eksik kalan özellikleri görebilirsiniz.

Veri taşıyıcıları en önemli fark.

LTE'de göremedim ben

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
:tşk:

komando04

komando04

Üye
bilgi için teşekkürler abi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
“We had an internal celebration some time back. An employee took some snapshots and uploaded to Sina Weibo. The pictures were deleted quite soon though. These pictures are genuine, however the '2M' live tile doesn't stand for '2 million'. I can't tell you what it stands for however."

Nokia Çin yetkililerinin konuyla ilgili yaptıkları açıklama.

Kısaca ;

Biz daha önce böyle bir kutlama yaptık ve bir çalışan o anlarda bazı resimler çekerek sina weibo üzerinde paylaştı. Resimler çok gecmeden kaldırıldı.Live teil'deki 2M iki milyon cihaz satışını simgelemiyor. Bu resimler orjinal ancak ben ne olduklarina dair acilimini soyluyemem.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
920T gelmedi ama çok daha iyisi gelecek inşallah :eller:

gkcll

gkcll

Üye
:tşk: o 4.4 milyon hariçmi bu rakam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt