noki gizli kodları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
noki gizli kodları
sağolun sildim kusura bakmayın amac size yardımcı olmaktı

• Beğen
Tepkiler: noss_bar

onurca06

onurca06

Üye
hiçbiri olmuyor

realplayer2

realplayer2

Üye
garanti bilgileri dediğin kod ömür sayacını açtı ve 000008:13 yazıyo. yani benim cihazın ömrü 8 yıl 13 gün kalmış:)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
denemedim ama biri olmuyor demiş bunları alt alta daha okunaklı biçimde yazsaydın daha iyi olurdu biraz karışık olmuş

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
öyle bise yoksa niye cikiyor

MaxipmaN

Üye
çorba gibi olmuş yazı :ehe

mkkozanmk

Üye
bedava mesaj derken :)

serecans

serecans

Üye
kodların yarısından fazlasını olmuyor

hidayet02

hidayet02

Üye
Kopyala/Yapıştır Yapmış Arkadaş. Daha Önce Paylaşılmış. Bu Kodların Çoğu Nokia'nın Eski Telefonları İçin Geçerli...

Konu Kilitlenmeli.

Dereck

Dereck

Üye
garanti bilgileri geriye sayım şeklinde değil kullanılan süre şeklinde hesaplanıyor ilk yazan arkadaşın 08:13 mesela çok az kullanıldığını buradan anlayabiliriz 2. yazan arkadaşın telefondanda çok uzun süre görüşme yapılmış bendede 46 çıktı telefoncuların genelde dış görünümden sonra ilk baktıkları şey ömür sayacı oluyor ömür sayacı hiçbir zaman sıfırlanmıyor çünkü. ne kadar uzun süre görüşme yapılırsa o kadar artıyor o sayaç

huseyinwolf

huseyinwolf

Üye
kardeş sınırsız internet yalan değil 3310 larda oluyor :D

osmanaslan1060

osmanaslan1060

Üye
garanti bilgileri dediğin kod ömür sayacını açtı ve 000008:13 yazıyo. yani benim cihazın ömrü 8 yıl 13 gün kalmış:)

o cihazın kalan ömrü değil telefonun kullanıldığı zaman miktarıdır

fatih54102

fatih54102

Üye

ne alakası var ömür sayacı dedigin cihazda toplam kaç saat konuştuğundur. Bu sayı format atınca da değişmez sıfırlanmaz.

Yani senin telefonunla toplam 8 saat civarı konuşulmuş

realplayer2

realplayer2

Üye
ne alakası var ömür sayacı dedigin cihazda toplam kaç saat konuştuğundur. Bu sayı format atınca da değişmez sıfırlanmaz.

Yani senin telefonunla toplam 8 saat civarı konuşulmuş

ne bilim ömür sayacı yazınca öle anlaşılıyor

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
Kopyala/Yapıştır Yapmış Arkadaş. Daha Önce Paylaşılmış. Bu Kodların Çoğu Nokia'nın Eski Telefonları İçin Geçerli...

Konu Kilitlenmeli.

nerde yayzıyor varsan sen yap yapıstırma işinde iyi anlıyorsun

___kaptan___

___kaptan___

Üye

hayır yanlış biliyosunuz o garanti diye söylenen kodu tıklayınca gelen ekranda cihazınızla ne kadar süre konuşulduğunun sayacı diye biliyorum ben :)

+ dikkat ederseniz o kodu bi kaç gün arayla girin bakın o sayaç sürekli artacaktır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...