Nissan GTR (Yeni Skyline)

Sponsorlu Bağlantılar

keano

Üye
    Konu Sahibi
Nissan GTR (Yeni Skyline)
Arkadaslar R34 skyline uretimden kaldirildiini duyduumda uzulmustum (NFS UG deki R34 Skyline GTR)...
aha bu

Nissan sonunda bombayi patlatti ve yeni Nissan GTR'i yapti, Skyline diil, sadece GTR, GTR amblemi Skyline ile gelmisti eski surumlerde..simdi yalniz basina...2007de uretimde...bu 3.0lt V6 olcak gaoliba yada V8 unuttum simdi....ama eskisinden dahada hizli....

..::Riddick::..

Üye
Süper Saol ;;)

tofy

Üye
gerçekten çok güzelll :artı: bende bayan olmama rağmen çok meraklıyım arabalara böyle sitede resimeri bizimle paylaşıyorsunuz içim gidiyor çok süperrrrrrrler :rolleyes:

slayer

Üye
tipi süper olmuş ama skyline'ın sertliği yok....

karizma

karizma

Üye
Bİr önceki kasadan eser kalmamış biraz farklı geliyor ilk etapda ama yinede güzel olmuşş ;;)

VoLo

VoLo

Üye
Skyline çizgilerini kısmen de olsa taşıyo.tasarımı bence güzel olmuş.bu araç piyasaya çıktığında modifiye edicek manyaklar olucaktır.işte asıl eğlence o zaman başlar.bu arabanın modifiyeli resimlerini bulabilmek için 2007'yi mi bekliycez yau.paylaşımın için saol

Üye
350 Z nin benzeri olmuş

muraoyak

Üye
ewet 350z ye benzemiş ama güzel araba

AntiTuk

Üye
offff süpper olmuş yaww

ardaca

Üye
keano tanıttıyysa öncelikle motor olarak süperdir. görünüm olarak da fena değildir. kardeşim beni yine yanıltmamış. araba hakkaten hoşmuş! eyvallah kardeşim gözümüz araba gördü :D

symbianboy

Üye
hastayım şu skyline a uçak gibi araba

FrontmaN

FrontmaN

Üye
ön çizgiler değişmiş arka ise devamı niteliğinde ve güzel

symbianboy

Üye
4.resim tam duvarkağıtlık

fcinar53

Üye
anlatılmaz yaşanır

[SHARK]

Üye
Yok ya o kadar da benzemiyor :angry:

Ön farlar biras benziyor o kadar baksanıza :) :artı:

[SHARK]

Üye
ONDEKI CARBON FILBER panjur cok gusel olmus.
Twin turbo olması süper :artı:
yaw pardon son resım oyun resmındenmis :rolleyes:

slayer

Üye
hatlarına bak... benziyor.....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Eski görünümü daha hoşuma gidiyor.

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Nissan Nissan'a Benzer :)

keano

Üye
    Konu Sahibi
bence accik uzatilmis ve skyline'a has Oo oO yuvarlak arka farlar takilmis bol carbonfibre'li bi 350Z e benzio..tabi performans olarak 350Z yaninda bisey kalmaz... bitiyorum o GTR logosunada....