Nimbuzz v3.01(0) Symbian^3 Signed [Resmi Türkçe]

 • 7 Mayıs 2011
 • 1504 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Nimbuzz size ücretsiz çağrılar, anında mesajlaşma sunar! Facebook, MSN/ Windows Live Messenger, Yahoo!, AIM, Google Talk, Gadu-Gadu ve diğer tüm sosyal ağlarda arkadaşlarınıza anında mesaj gönderin ve ücretsiz olarak gerçek zamanlı sohbet edin! Wi-Fi/3G aracılığıyla bedava aramalar yapın. NimbuzzOut ile herhangi bir cep/ sabit telefona ve her yöne düşük maliyetli uluslararası aramalar yapın. Ücretsiz uygulamayı şimdi indirin ve Nimbuzz ile daha hareketli hale gelin.

  Nimbuzz Mobil ile ücretsiz arama,sohbet,mesaj ve dosya gönderebilirisniz. Skype, MSN, Yahoo, ICQ, AIM, Google Talk ve daha fazla topluluktan arkadaşlarınızı birleştirir.Bir giriş,bir kişi listesi,tüm hesaplar Kim çevrimiçi ve nerede gör, arama, çevrimdışı mesajlaşma, fotoğraf/müzik/video gönder,.
  Tasarruf Yapın: Dakikaları saymak yerine Nimbuzz ile arkadaşlarınızı uluslararası ücretsiz tarife ile arayın.Aynı zamanda sabit telefonlardaki arkadaşlarınızı ve cep numaralarını VOIP hesabınızı kullanarak arayın.
  Ardaşalrınızın Yerini Bulun:Harita üzerinde kendi yerinizi arkadaşlarınızla paylaşın ve onların yerini görün.Yüzyüze görüşmeler ayarlamak için ideal.
  Nimbuzz Mobi'li indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Hiçbir şey için fatura yada masraf çıkarmıyoruz. Nimbuzz cep telefonunuzun internet sağlayıcısını kullanır ve bu sağlayıcı size fatura gönderebilir.eğer bir WiFi bağlantısı kullanmıyorsanız sınırsız internet servisi kullanmanızı öneririz.Arama türünüze bağlı olarakta servis sağlayıcınız size fatura gönderebilir.


  YouTube - Nimbuzz 3.0 for Nokia Symbian phones
   


  Yazan: Sensation

  Nimbuzz v3.01(0) Symbian^3 Signed [Resmi Türkçe] İndir

 2. Teşekkürler
   
 3. Teşekkürler.
   
 4. eywww denicemm :oke:
   
 5. güzel tşklrr
   
 6. arkadslar bu program telefonu delirtiyor uyariyorum bu progrmi ykledikten sonra telfonda :

  msj atarken kalan 1232 smsniz flan dedkten sora iletildi raporu gelior iletildi die ses olarak msj sesi ckiyor ve msj gelmis gibi oluor ama msj flan yok ortada solyimde nie bol oldu demeyin
  :oke:
   
 7. paylaşım için teşekkürler
   
 8. teşekkür ederim
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 23:23