Nimbuzz v3.00(1) Symbian^3 Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nimbuzz v3.00(1) Symbian^3 Signed [Resmi Türkçe]

Nimbuzz Mobil ile ücretsiz arama, sohbet, mesaj ve dosya gönderebilirsiniz. Skype, MSN, Yahoo, ICQ, AIM, Google Talk ve daha fazla topluluktan arkadaşlarınızı birleştirir. Bir giriş, bir kişi listesi, tüm hesaplar
Kim çevrimiçi ve nerede gör, arama/grup araması, çevrimdışı mesajlaşma, fotoğraf/müzik/video gönder, sesli mesaj gönder
Tasarruf Yapın: Dakikaları saymak yerine Nimbuzz ile arkadaşlarınızı uluslararası ücretsiz tarife ile arayın. Aynı zamanda sabit telefonlardaki arkadaşlarınızı ve cep numaralarını VOIP hesabınızı kullanarak arayın.
Ardaşalrınızın Yerini Bulun: Harita üzerinde kendi yerinizi arkadaşlarınızla paylaşın ve onların yerini görün. Yüz yüze görüşmeler ayarlamak için ideal.
Sesinizi Duyurun: Arkadaşlarınız çevrimdışı ise onlara bir "Buzz" gönderin ve ulaşmaya çalıştığınızı bildirin.Bu işlem arkadaşınızın cebinde Nimbuzz'u çalıştırır.
Bağlantılarınızı Asla Kaybetmeyin: Bağlantılarınızı saklamak ve yedeklemek için Adres Defterini kullanın.
Nimbuzz Mobil'i indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Hiçbir şey için fatura ya da masraf çıkarmıyoruz. Nimbuzz cep telefonunuzun internet sağlayıcısını kullanır ve bu sağlayıcı size fatura gönderebilir.eğer bir WiFi bağlantısı kullanmıyorsanız sınırsız internet servisi kullanmanızı öneririz. Arama türünüze bağlı olarakta servis sağlayıcınız size fatura gönderebilir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: hemicudatr, Starsley, maykii25 ve 13 diğerleri

.S.W.A.T.

.S.W.A.T.

Üye
bu türkçemi??facede video izlme olayı varmı

erquin

erquin

Üye
teşekkürler

nikytribal

Üye
nokia n8 için çalışmıyor, program kurulduktan sonra donuyor

by_oguz

by_oguz

Üye
ben oviden indirdim suan kullanıyorum

allele

allele

Üye
nokia n8 için çalışmıyor, program kurulduktan sonra donuyor

çalışıyor bizaat denedim senin n8 in çakma olmasın ben arkadaşlarımla tekkuruş ödemeden konuşuyorum çok güzel bir program.:aha:

cokonat_arda

Üye
bende kurdum N8'e çalışıyor sorunsuz.

suat1111

suat1111

Üye
emeğine sağlık

KO9

KO9

Üye
C7ye kurdum süper çalışıyor şu ücretsiz olay nasıl ben internete bağlanıp facee ve msn arklarımla konuşuyorum o kadar bi yol varsa öğrenelim:)

blackblood

Üye
sağolasın kardeşim.ya bu konuşma olayı nasıl oluyo yardımcı olabilecek varmı :(

denız_23

Üye
n8 de tas gıbı calısıyor.beles wifi buldugum yerde hemen nimbuzz sayesınde face msn ve bazen de seslı gorusme yapabılıyorum.tabıkı karsıdakı kısıde kulaklıklı mıkrofon varsa:)

--------------- Ekleme ---------------

konusabılmen ıcın karsıdakı kısının msn sı acık ollması ve kulaklıklı mıkrofonun olması yeter nımbuzzz da oturum actıgında msn sı acık kısıyı tıkla ve telefon avızesı sembolulunu tıkla o kısıkabul ederse msn dekı gıbı seslı konusabılırsın ben denedım.gayet guzel calısıyor.skype den kontur alıp nımbuzz dan gorusme yapabılırsın

behcet98

Üye
birkaç aydır kullanıyorum, memnunum...
cepden msn deki ile sesli görüşebiliyorum.
buzz göndermeyi denemedim, o da güzelmiş...
Fakat msnden görüntülü yok sanırım ama ileriki versiyonlarda gelir.

karaboga_1890

karaboga_1890

Üye
nimbuzz fringten daha kullanışlı tavsiye ederim oviden yüklemiştim güzel faebooktaki kişilerle bile konuşabiliyorsun :)

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
teşekkürler sağol

Siyah.

Siyah.

Üye
sağol

Starsley

Teşekkürler...

maxibrk

maxibrk

Üye

Nimbuzz'da konuşma internet araması ile yapılır. İnternet bağlanıtınız ne kadar hızlı konuşma o kadar sağlıklı olur.
Nimbuzz İnternet Araması ile Sadece Nimbuzz Kişilerini ve internet araması destekleyen diğer toplulukların kişilerini arayabilirsiniz. Mesala Windows Live.

NimbuzzOut ise Skype gibi cep telefonlarınız ve sabit hatları arayabileceğiniz bir sistemdir.

eylul84

Üye
slm arkadaslar ben n900 e nımbuzu kumak istiyorum yardım edebilirminiz oguz nasıl yapcam bunu
:ağlarım::ağlarım:

----------Eklendi @ 17:53:08 ---------- Yazıldı @ 17:36:07 ----------

ben oviden indirdim suan kullanıyorum
slm oguz n900 e nimbuzz kurmak istyrum ama yapamadimoviyede baktim bulamadim indirme linki eklermsin nasil kuracagimi anlatabilirmisn rica etsem

atmaca508

atmaca508

Üye
teşekürler

Üst Alt