nimbuzz sohbet ekranindakş reklami gideremeyenler buraya (videolu anlatim)

Sponsorlu Bağlantılar

g1gfe4ds2

Üye
    Konu Sahibi
nimbuzz sohbet ekranindakş reklami gideremeyenler buraya (videolu anlatim)
arkadaslar videoya cektim tam olarak uygularsaniz kesin cozum alirsiniz telefonunuzda zntxhan olmasi gerekmekte zntxhanda 2ye basip leads yazdiktan sonra cikan dosyayi direk degistiriyosunuz sonra nimbuzzu kapatip zntxhanda dosyayi kaydeddikten sonra nimbuzza giriyosunuz reklam kalkmis oluyor, yardima ihtiyaciniz olursa yazmaniz yeterlidir.:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: soulless_29xx, jejep ve merdemyar

merdemyar

merdemyar

Üye
Sana Bunu Öğreteni Söylememişsin Canın Sağolsun Kardeşim Benim Umarım Nimbuzz Kullanıcılarına Bir Yararımız Dokunmuş Olur...:)

g1gfe4ds2

Üye
    Konu Sahibi
Sana Bunu Öğreteni Söylememişsin Canın Sağolsun Kardeşim Benim Umarım Nimbuzz Kullanıcılarına Bir Yararımız Dokunmuş Olur...:)

evet arkadasimin hakkini yememeli bana ogreten kendisidir tesekkurediyorum kendisine.umarim buzz kullanicilarina bir faydasi dokunur

merdemyar

merdemyar

Üye
Osman ben nickimi vereyim en iyisi :D !!~!!Pentagram!!~!! Bu nick eklerseniz her turlu yardım ederim arkadaşlar :)

g1gfe4ds2

Üye
    Konu Sahibi
Osman ben nickimi vereyim en iyisi :D !!~!!Pentagram!!~!! Bu nick eklerseniz her turlu yardım ederim arkadaşlar :)

evet benim nickimde suskun123 ekleyin bekliyoruz her turlu yardimi merdemyar arkadasimiz yapacaktir...

lgkg300

lgkg300

Üye
Ne güzel dayanışma :))) nimbuzz kullanmıyorum ama teşekkürler yine de...

merdemyar

merdemyar

Üye
Dayanışma Güzeldir Arkadaşım Bilgi Paylaşımı Dahada Güzeldir.Teşekkürler...:)

kendal_47

kendal_47

Üye
Ikinizinde eline sağlık gerçekten çok yararlı birşey n70te zaten ekran küçük birde reklam olunca çile bülbülum çile inşallah kurmayı basarisim

--------------- Ekleme ---------------

Zntxhan nedir nerden bulurum onuda yazarsanız çok güzel olur

g1gfe4ds2

Üye
    Konu Sahibi
Ikinizinde eline sağlık gerçekten çok yararlı birşey n70te zaten ekran küçük birde reklam olunca çile bülbülum çile inşallah kurmayı basarisim

--------------- Ekleme ---------------

Zntxhan nedir nerden bulurum onuda yazarsanız çok güzel olur
benim nick suskun123 ekle yardimci olayim sana zntxhan phyton bolumunde bulabilirsin yapamazsan ekle gonderim:oke:

soulless_29xx

Üye
Reklam büyük engeldi paylasim icin tsk isime yaradi :oke:

by_lonelyman

by_lonelyman

Üye
Biri bunu sis haline getiremezmi yada dosyanın düzenlenmiş halini verseniz eskiyi silip yeniyi atsak :s

mstfkrtp

Üye
nasıl olduğunu birde yazarak anlatın herkesin telefonu video oynatamıyor maalesef

cuneytsenturk44

Üye
indrmyo ki

Üst Alt