Nihattan Son Nokta

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
Nihattan Son Nokta

Sezon sonunda Real Sociedad’dan ayrılacak olan Nihat Kahveci, Türkiye’ye döneceği yolundaki transfer haberlerinden sıkıldığını söyledi..

Bir içecek firmasının reklam filmi çekimleri için İstanbul’da bulunan milli yıldız, Türkiye’de futbol oynamayı düşünmediğini yineleyerek, “Tabii ki gelen teklifler var, ama bunların isimlerini söylemem doğru olmaz. Sociedad yöneticileriyle görüştüm, ama istediğim ücreti fazla buldular. Büyük bir olasılıkla sezon sonunda ayrılacağım. İspanya’nın başka bir takımında forma giyebilirim. Bana karşı büyük bir sevgi var. Orada mutluyum” dedi. Ciddi bir sakatlığı bulunmadığını belirten Nihat, FIFA Disiplin Kurulu’nun verdiği cezayı da ağır bulduğunu söyledi. Milli golcü, “Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde daha dikkatli olmalıyız. Herkes gruptan çıkacağımızı konuşuyor. Daha önce de aynı şeyler söylendi, ama son iki turnuvaya son maçları kaybettiğimiz için gidemedik. Artık hataya yer yok. İnşallah istediğimiz sonuçları alıp EURO 2008’e gideriz” yorumunda bulundu. Nihat bugün İspanya’ya dönecek.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
En az 50 kez son nokta haberi okuduk nihattan artık ne dese inanmıyorum...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Artık ben de sıkıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt