Nihat Hatipoğlu TV'de program başına ne kadar alıyor? Duyunca çok şaşıracaksınız!..

Sponsorlu Bağlantılar

"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
Nihat Hatipoğlu TV'de program başına ne kadar alıyor? Duyunca çok şaşıracaksınız!..

Ramazan ayında izlenme rekorları kıran iftar ve sahur programları, bu programları sunan televizyoncu-ilahiyatçıları da kariyer kapısı oldu.

Bazı yorumcular program başına anlaşmalarla binlerce lira kazanırken bazıları da para almadan bu programlara katılıyor. Televizyon programlarıyla tanınan isimlerden bazıları da belediyelerin düzenlendiği etkinliklerde de uçuk tarifeler talep ediyor.

Program başı 20 bin YTL
Halen Star TV'de haftalık programları devam eden Hatipoğlu'nun program başına 20 bin YTL aldığı, ramazan boyunca yaptığı sahur programları için Star Televizyonu ile 500 bin YTL'ye anlaştığı iddia ediliyor. Hatipoğlu'nun sahur öncesi sunduğu programa, tartışma ve show programlarında olduğu gibi konuk alınıyor, sanatçılar katılıyor. Programa katılanların zaman zaman, gözyaşlarını tutamayarak ağladığı görülüyor. Hatipoğluy'nun tatil beldelerinde özel kuruluşların, belediyelerin ve sivil toplum kuruluşlarının programlarına da 5 bin YTL'ye çıktığı belirtiliyor.

Ramazan'da Fox TV'de program yapan Prof. Zekeriya Beyaz'ın 10 bin YTL'ye bir aylık anlaşma yaptığı ifade ediliyor. Beyaz, Ramazan ayı öncesi katıldığı TV programlarında da bölüm başına üç bin YTL aldığı belirtiliyor.

Herkes para almıyor
Süleyman Ateş ise para almayan ilahiyatçılardan. Ancak Ateş, 'Dinimizde emeğin karşılığı helaldir. Bana kimse para teklif etmedi. Etseler reddetmezdim" diyor. Kanal 7'de her hafta Hz. Muhammed'in hayatından kesitlerin anlatıldığı programı sunan Ömer Döngeloğlu ve Samanyolu televizyonunda haftanın üç günü gündüz ekrana gelip dini sohbet yapan Murat Doğru'nun aldıkları ücret ise açıklanmadı. Döngeloğlu yaptığı açıklamada, yaptığı programlar karşılığında herhangi bir ücret almadığını kaydetti.

Böyle irşad olmaz!
İlahiyatçıların dini anlatma karşılığı, hem de astronomik miktarlarda, para alması hoş karşılanmıyor. TV eleştirmeni Burhan Ayeri, "Dinin ticareti olmaz. Bu işi para için yapıyorlarsa bu iğrenç bir şeydir. Hatipoğlu bu işin en iyisi evet ama para alıyorsa bu hiç hoş bir şey değildir. Böyle irşad olmaz. İnsana bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye sorarlar' diye konuştu.

ensonhaber.com

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
:oha2: one beeeee ben büyüyünce böyle ibr program açarım zengin olurum:naughty:

mavis45

mavis45

Üye
sadece nihat hatipoğlu değil ki bütün oyuncular futbolcular da alıyor bütün ünlüler alıyor yani zenginin malı züğürdünün çenesini yorarmış misali bize de yorum yapmak düşüyor :)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Aşk başka iş başka sözü sanırım buraya uygun düşüyor :hmmm

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
sadece nihat hatipoğlu değil ki bütün oyuncular futbolcular da alıyor bütün ünlüler alıyor yani zenginin malı züğürdünün çenesini yorarmış misali bize de yorum yapmak düşüyor :)

bencede :):oke:

omayra

Üye
20.000 lira mııııı.. vaayy beee.. hemi de program başınaaa?!

Silinen Üye 299735

Üye
:oha:

Salihyet

Salihyet

Üye
her kuruşu helaldir, muhasebesini tutmak size bize düşmez..

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Adam zoraki, silah zoruyla bu parayı almıyor. Herhangi bir yamukluk görmüyorum ben.

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
Allah daha çok versin :)

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
bu program benim de hoşuma gidiyor

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Tercih meselesi... Kimisi dini öğretmenin dinsel bilgiler vermenin, satılmaması gerektiğini düşünüyor Sokrates gibi kimisi de bunda bir sakınca görmüyor Sofistler gibi... Neyse ki baldıran zehri devirlerini geride bıraktık :gul:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Kuruşu kuruşuna helaldir bence.. Günlük magazin programına katılan ahlâktan yoksun o kadar insan yüzmilyarları götürürken bu adamın aldığını sormak bize düşmez..

Soneday

Soneday

Üye
ben böyle bir program yapsam sadee yol parası alırım
adam para ile gülüyormuş demekki

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
DiaBLoS™;1060129' Alıntı:
Ne alaka ? Nasıl bir yorumdur nasıl bir düşüncedir bu. :nono:

Normal bir yorumdur, normal bir düşüncedir Diablos :)
Soneday arkadaşımız ben olsam para almazdım demiş ne var ki bunda :)
Tabii adamın para ile gülüp gülmediğini bilemeyeceğim :) Yorumun ikinci kısmı bana da biraz garip geldi :)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
ADam Hak Ediyor Bence.

selim5454

Üye
Allah o hovadan razı olsun.. hocam alıyosa bence hakkıdır + o STAR TV o program sayesinde ne 20 bin ytl ler alıyo bunuda iyi düşünün burda şaşırcak durum yok